úterý 23. června 2015

Nacistický pochod časť druhá: Vláda sa konečne bojí, agenti narušitelia a zmeny zákonov!!!


Opäť sa vraciam k akcii proti imigračnej politike EÚ a islamizácií Európy. Akcia vyvolala medzi potkanmi reakciu už počas samotnej akcie, ale to, že príde zúfala reakcia aj po nej sme čakali len málokto. Osobne som čosi čakal, ale že potkany zájdu tak ďaleko som veru nečakal ani ja. Boja sa a to je dobré, pretože hnev ľudu ich dostihol v ten pravý čas. Dočkáme sa konečne revolúcie v marci 2016?

Jednanie a uistenie, že agenti neexistujú. Rozprávky na radnici
Ešte pred akciou 20.6.2015 som absolvoval spoločnú poradu s mestom a bezpečnostnými zložkami, kde sme si ujasnili niektoré organizačné a bezpečnostné záležitosti. Pýtali sa ma na bezpečnosť počas akcie a ako ju zabezpečím. Povedal som im, že pokiaľ v dave nebudú žiadní policajní agenti, tak akcia prejde bez problémov, teda aspoň pre to budem robiť všetko. Na to mi povedali, že polícia nedisponuje agentmi a že tieto praktiky nepoužíva. Páni si asi mysleli, že som z Marsu , alebo padnutý na hlavu, keďže o týchto agentoch hovorí i samotný zákon. Nebola to moja prvá akcia, mám skúsenosti s akciami i po zahraničí(Rusko atď.. uvádzam pre Denník N, pre ktorých som ruský agent), kde som získal istý pohľad na tieto akcie a policajných agentov a ich prácu v dave. Preto som vedel, že Páni “kecajú“, ale tak hral som ďalej moju úlohu “blbečka“ a tak som s nimi i jednal ďalej.

Deň D a bezpečnosť s hŕstkou ľudí a inteligencie

Mesto mi nakázalo podľa zákona zaistiť dostatočný počet usporiadateľov. Čakal som asi 2 000-3 000 ľudí a naplánoval som to asi na 40 usporiadateľov. Mesto však nebolo spokojné s počtom a tak mi počty odporučilo navýšiť. Takže som si teda dal za úlohu zohnať 60 ľudí. Pri konečnom čísle zúčastnených 8 000-10 000 ľudí to však mal byť počet asi 240 až 300 usporiadateľov!!! V ten deň zohnať toľko ľudí bolo nemožné. Nakoniec sme akciu zvládli asi 10-12 usporiadatelia, medzi ktorými bola jedna žena. Takže bezpečnosť celej akcie stálo na asi 12 ľuďoch a dohode s futbalovými Ultras, teda všetko bolo o dohodách a férovom prístupe oboch strán a vzájomnom dodržaní slova. Tato taktika fungovala skvelo, Ultras ani zúčastnení sa nenechali vyprovokovať protistranou ani políciou. Boli sme ako jeden muž s jedným srdcom a jednou mysľou.

Agenti potkanej vlády medzi protestujúcimi

To, že v dave sú agenti som vedel, že sa budú snažiť akciu rozbiť som vedel, že im to nevyjde som vedel, že sa to pokúsia urobiť po akcii...tak na to som pripravený nebol. Ale stalo sa. Internet je plný výpovedi svedkov a videí, kde vidno postup polície, kde sa dá dočítať o provokovaní aby tak média dostali svoje žrádlo a vláda si v kľude vyložila nohy na chrbát občana. Počas akcie dohliadala hŕstka ľudí na dav tisícok a nič sa nestalo. Po ukončení akcie prebrala moc nad davom polícia o sile asi 2 000 príslušníkov a hneď sa konali nepokoje. Kto tu má teda maslo na hlave? Je nad slnko jasné, že v tom zohrali úlohu policajný agenti. Je jasné, že pochybilo vedenie polície, pretože nechala dav 300 člennej osádky bez dozoru prejsť na Židovskú ulicu, kde sa v dave nachádzali agenti, ktorí podľa všetkého konflikt buď vyvolali, alebo ho vyhrotili.
Výpoveď jednej zo svedkýň:
„Bolo to celé pekne nachystané od polície, lebo keď sme išli na tú Židovskú ulicu tak hore stali policajti aj dela a nikto nás nezastavil, len keď sme už skoro boli na konci tak na spodku vybehli policajti a odstavili nás a aj na vrchu ďalších ľudí odstavili a potom sme tam stáli dobrú chvíľu a nič sa nedialo až keď na spodku policajt hodil “megu“ tak nejakí začali hádzať tie kocky na auta, tak ich začali policajti mastiť a vtedy sme sa otočili že ideme preč ale zhora tlačili policajti ľudí dole a zdola hore tak sme vbehli do takej uličky hneď vedľa a aj tam išli z hora policajti tak všetci vbehli do tej voľnej uličky a to boli tie preteky, ešte tam stáli nejakí Kórejci čo boli ako diváci tak si nás fotili a potom to na chvíľu policajti uvoľnili takže sme išli preč, ale kto nestihol odísť ten tam dostal od nich riadnu nakládačku.“
Takže nie extrémisti, ale polícia vyvolala nepokoje, nariadené to bolo zhora od súdruhov, keďže boli počtami ľudí, ktorí by ich najradšej obesili zaskočení a keďže sa blížia voľby, tak nič iné ako zdiskreditovať všetkých zúčastnených neostáva!

Odkaz na video, kde polícia mláti skutoče ľudí tak, ako to je opísane: http://tv.sme.sk/vhd/32006/policajti-v-sobotu-brutalne-zbili-muza.html


Zmena zákonu
Fico sa rozhodol na nebezpečenstvo zo strany ľudu rázne reagovať. Pripúšťa zmenu zákona o zhromažďovaní. Komunizmus v plnej paráde. Takže nie len, že predáva našu zem, jeho poslanci hlasujú za kvóty s jeho povolením, ale chce i ľuďom zakázať slobodne si vyjadriť ich názor a povesiť ho ako vlastizradcu. Tento oportunistický hranol, ktorý vodu káže a víno pije robí zúfale kroky, to znamená, že ideme dobrým smerom!

Tlačová správa médiám
Médiám sa zaslala tlačová správa, keďže ako organizátori sa k podivu nemôžeme vyjadriť v žiadnom z nich.
Vážení občania Slovenskej republiky, aktuálny vývoj na politickej scéne ukazuje, že politická oligarchia, ktorá sústavne od roku 1989 rabuje naše národné bohatstvo má obavy z národného hnevu. V súvislosti so sobotňajším masovým protestom občanov proti islamizácii Európy dokonca premiér Fico plánuje zákonne obmedziť občianske právo na zhromaždenie. Jeho cieľom je prostredníctvom legislatívnych úprav zakázať niektoré zhromaždenia, respektíve aby sa mohli konať iba v konkrétnom priestore – teda by nemohlo ísť o pochody. Popritom je pre nás veľkým prekvapením, že predseda vlády spoločne s ministrom vnútra Róbertom Kaliňákom vyzdvihujú zbabraný zásah polície voči skupine radikálov na cyklistických pretekoch pri Bratislavskom hrade. Ako organizátori považujeme uvedený postoj oboch spomenutých pánov za falošné politické divadlo s cieľom zakryť vlastné zlyhanie. Napriek nasadeniu niekoľko stovák príslušníkov PZ a všetkej techniky, ktorou PZ disponuje, nedokázala zabrániť údajným útokom futbalových fanúšikov. Je pre nás nemysliteľné, aby sa napriek obrovskému počtu nasadených policajtov počas protestu, vrátane policajných agentov v civile podarilo nepozorovane presunúť skupine 300 radikálov na Bratislavský hrad, kde došlo k údajnému napádaniu účastníkov preteku. Obmedzenie slobody pohybu a zhromažďovania považujeme za neprimerané, najmä s ohľadom na skutočnosť, že samotný protestný pochod a oficiálna časť zhromaždenia sa zaobišli bez vážnejších incidentov. Je pre nás nemysliteľné, aby premiér Róbert Fico obmedzil práva občanov, najmä keď 15 usporiadateľov dokázalo udržať niekoľkotisícový dav, no po skončení zhromaždenia nedokázalo cca 2000 nasadených policajtov zvládnuť 300 členný dav. Práve z tohto dôvodu sme pripravení v súlade s Čl.32 Ústavy SR pri vhodnej príležitosti zvolať ďalší masový protest nespokojných občanov, ktorého cieľom bude ochrana demokratického poriadku základných ľudských práv a slobôd, keďže použitie zákonných prostriedkov je evidentne znemožnené.
Našim prvoradým zámerom je obhajovať záujmy budúcich generácii, ale aj pracujúcich a nedobrovoľne nezamestnaných. Chceme prebudovať súčasný politický systém SR podľa švajčiarskeho modelu (znížiť vplyv politických strán, vďaka referendu, nech je občan silnejší ako politik).
S pozdravom
Organizátori protestu proti islamizácii Európy
Lukáš Kopáč a Marián MagátZáver
Média písali hádam všetko od účasti extrémistov po platení akcie ruskými tajnými službami. Odporúčal by som menej koksu pri večerných žúrov s oligarchami, pretože ten spôsobuje vážne škody na mozgu. A mozog je dosť dôležitý pri organizovaní, posudzovaní a následnom hodnotení akcie. Skrátka tí politruci nemôžu prehltnúť fakt, že karta sa obracia a ľudia vyšli z tieňa a otvorili si oči.

1 komentář: