středa 24. června 2015

Neuveriteľné, na hrade vyčíňajúci extrémisti boli odmenení! Poriadková služba chce tiež medailu!


V tomto absurdistane sme zvyknutí na všetko, ale to, že Pán Kohn (Kaliňák) odmeňuje tak nenávidených extrémistov po tom, ako v médiách na nich nakydal... tak to tu ešte nebolo. Jeden deň sú to fašisti, náckovia, násilníci a extrémisti, druhý deň im s úsmevom podáva ruku. Tu sa pýtam, či Pánovi Kohnovi z tej masy ľudí, ktorá zaplavila Bratislavu a chceli ho obesiť i s jeho kunpánmi nehrablo?

Extrémisti si dostali medaily a poriadková služba nič!

Poriadková služba, ktorá čítala asi 12 ľudí z toho jednu ženu a pri jej dohliadaní nedošlo k jedinému incidentu ostala v tieni Kohnovej pozornosti. Keď Kohn a jeho partia videla dav nahnevaných ľudí, ktorí kričali „obesiť, obesiť...“ tak asi dostal strach, že jeho telo sa bude rozkladať na ulici, povesené na lampe a na výstrahu ostatným. No ale poďme späť k veci. Ako som písal v predošlom blogu, poriadková služba zložená s 12 členného elitného tímu z toho jednej ženy, dokázala udržať na uzde asi 8 000-10 000 dav nahnevaných ľudí na malej ploche, kde by sa i klaustrofobik zbláznil. Potom do rúk dostalo dav 2 000 extrémistov, ktorí neváhali vyvolať konflikty, provokovať pyrotechnikou uzavretý dav na Židovskej ulici a mlátiť ľudí, ktorí sa cítili v ohrození a prešli do nutnej obrany. Podľa výpovede svedkov jeden extrémista, ktorý bol v dave prezlečený za nahnevaného občana zahlásil, že sa ide na hrad. Tak sa tam šlo a tam bolo všetko pekne nachystané. Podívaná a žrádlo pre hyeny z médií, ktoré by natáčali aj smrť vlastnej matky, len aby boli čísla a nejaké to jewro do vrecka. To, že to nie je konšpirácia dokazuje i to, že tam boli nachystané už i vodné delá. Ako vedeli do pekla tí  extrémisti, že dela bude treba na hrade? Pravdaže len cez riadenie agentom v prestrojení.Poriadková služba na nemilosť

Ako som už povedal, poriadková služba, ktorej pomer bol kdesi 1:700 k účastníkom nedostala ani poďakovanie. Verejne vyzývam Pána Kohna, aby aspoň nejakým statusom poďakoval ľuďom, čo bránili i jeho skupinu extrémistov pred zraneniami. Napríklad na Hodžovom Námesti, kde úmyselne dav ľudí zastavili pri slabomyselných a kde boli extrémisti v pozícii lovnej zvery i so slabomyselnými, alebo pred Úradom Vlády, kde bol dav v takej presile a tak naladený na extrémistov a ich pánov, že by bez problémov prekonal brány a vtrhol do budovy. Poriadková služba, tento krát o sile jedného muža jedným povelom tomu zabránil a tak uchránil majetok ľudu a zdravie extrémistov.

Záver
Takže, uchránili sme životy i majetky, nikomu sa počas celej akcie nič nestalo, ale mi sme tí zlí. Extrémisti vo vláde i v zbore sú zasa tí dobrí. Ale tak to býva v absurdistane, kde sa kradne a smeje do ksichtov ľudu.

Žádné komentáře:

Okomentovat