neděle 28. června 2015

Je holokaust klamstvo na financovanie Izraela?Za posledné roky sa to s tým holokaustom akosi zvrháva. Historici ho v čoraz väčšej miere pokladajú za najväčší podvod v dejinách ľudstva(chodia o ňom slobodne diskutovať do neslobodného Iránu), ktorý ma slúžiť na financovanie Izraela a ľuďom ma vštiepiť pocit viny a nebrániť sa bankám pri ich vykorisťovaní, keďže tieto inštitúcie patria stále chazarským židovským rodinám. Ja mám však vysvetlenie na všetko. Ale ako to vlastne je s tými holokaustmi? Áno správne, holokaustmi, židia ich totiž za posledných 200 rokov prežili asi 34 krát a všetko boli podvody. Tým však nechcem spochybňovať holokaust z roku 1943-1945, ktorý je pravdivý a verím v neho tak, ako verím v Alaha a to si píšte, že som presvedčený moslim. Veď i zákon nám to prikazuje, veriť v túto udalosť, ak neveríš tak máš problém, ktorý si môžeš odsedieť na pekne dlho a preto ver a hľadaj logické vysvetlenia pre zdanlivo nelogické veci. Preto si poďme vysvetliť ako to naozaj bolo s tým holokaustom. Nech je k nám teda Alah milosrdný pri odhaľovaní pravdy.


Je Elie Wiesel klamár?
Slovo holokaust sa používa ako termín pre vyvraždenie asi 6 000 000 židov v koncentračných táboroch. Autorom tohto termínu je údajne Elie Wiesel, nositeľ Nobelovej ceny mieru a pochádza z roku 1958. Elie je však čistý klamár, pretože tento pojem bol známy už v roku 1919, kedy židia písali vo svojom periodiku „The American Hebrew“ , že v nešpecifikovanej oblasti na východe Európy sa vyvraždilo 6 000 000 židovských žien, mužov a detí. Vtedy sa mediálna masáž vyhla účinkom, keďže toto periodikum čítalo len obmedzená skupina ľudí.Akcia Reinhard a výpoveď Simona Wiesenthala
Akcia Reinhard bolo plánované vyvražďovanie Židov, prijaté v januári 1942. Wiesenthal okrem toho, že bohatol na prednáškach o utrpení svojho národa(za prednášky si pýtal tisíce, v niektorých prípadoch desaťtisíce dolárov) uviedol, že sa mu podarilo ujsť v roku 1943 tesne pred tým, ako sa začalo s vyvražďovaním , teda vyše roka po tom, ako sa plán Reinhard sputil????????
Ako je možné, že medzi jeho výpoveďou a akciou Reinhard je taký veľký časový rozdiel? Nemal by byť vtedy už mŕtvy? Buď akcia Renhard neexistovala a bol to podvrh, alebo Wiesenthal klame a bohatol na vymyslených príbehoch ako Anna Franková, ktorej bolo dokázané, že denníky písala až dlho po vojne a to ešte guličkovým perom(v tej dobe neexistovali guličkové perá). Ale zasa nepopierajme zbytočne, keďže zákon nám zakazuje nad týmto  premýšľať. Radšej hľadajme logické vysvetlenie. Wiesenthal(budúci boháč) bol umiestnený v Ľvove a teda trvalo skoro dva roky, kým sa príkaz dostal tak ďaleko a teda tábor, kde bol Wiesenthal umiestnený nezastihol a preto prežil. Je to úplne logické, predsa len Ľvov je dosť ďaleko, no nie?


Červený kríž riadia nacisti
Červený kríž neskôr robil sčítavanie mŕtvych vo všetkých táborov. Nenašli ani zmienku po splynovaní a celkový počet mŕtvych narástol na necelých 272 000 obetí, nie 6 000 000. Je tu iba jedno logické vysvetlenie...červený kríž ovládli nacisti a všetku dokumentáciu spálili
Tabuľky, ktoré dokazujú, že Židia sú majstri reprodukcie
Okrem klamstiev červeného kríža a pomalej pošty Nemcov smerom na Ľvov tu máme i tabuľky počtov Židov v celosvetovom sčítavaní. Pred vojnou v roku 1938 je ich počet 15 748 091 a po vojne v roku 1948 je ich počet 15 753 638, 6 000 000 chýba a je tu nárast populácie oproti roku 1938 napriek holokaustu. Ale to nie je dôkaz o tom, že ich 6 000 000 nezahynulo. Je tu jednoduché vysvetlenie, židia sú majstri v reprodukcii.


Dosť bolo o chvále židov, pochváľme i Nemcov
Nemci boli ľudia, ktorí popierali zákony fyziky. Dvere do plynovej komory pred smrteľným kyanovodíkom nemuseli nijako izolovať, stačili netesné drevené dvere. Kyanovodík je dokonca ľahší ako vzduch a na jeho tlačenie k zemi je veľmi dôležitá ventilácia, ktorá však v táboroch smrti v plynových komorách chýba. Takže Nemci nie lenže dokázali udržať plyn vysoko výbušný a jedovatý plyn za drevenými dverami, ale presvedčili ho, prípadne mu dali vlastnosti, ktoré ho robili ťažším ako vzduch. Skrátka machri, to sa im musí nechať. Na obrázku porovnanie dverí v plynovej komere v Osvienčime a v USA.


Prvá fotka pri oslobodení Osvienčimu
Fotka vznikla pri oslobodení Osvienčimu. Vpredu vidíme Židov, ktorí sú teplo naobliekaný a netrpia podvýživou. Podvyživený sú vzadu a nie je ich vidno. Asi nejaký iný gang, prípadne nováčikovia, ktorí nestihli schudnúť.Všade zima, iba na Osvienčimskom dvore teplo
Jeden nemecký historik si dovolil prísť s neuveriteľnou lžou. Poukázal na to, že pri údajných záberoch z Osvienčimu sedia väzni na slnku iba v nohaviciach, pri tom tábor bol oslobodený v januári, v tuhých mrazoch a teda sa nemohlo jednať o Židov, ale nemeckých vojakov v americkom zajatí. Aká nehorázna lož! Tento historik zašiel príliš ďaleko. Podľa všetkého sa jednalo o nejaký jav alebo náladu počasie a na pár hodín, či dní vyšlo slnko a príjemne hrialo


Komíny bez dymu
Výpovede svedkov, ktorí tvrdili, že sa non stop spaľovalo a z táboru neustále stúpal dym z komínov nie žiaľ nikde zdokumentovaný. Letecké snímky spojencov ani na jednom nepreukázali dym s komínov. Na to existuje jednoduché vysvetlenie. Fotoaparáty v lietadlách boli nanajvýš nekvalitné a okrem detailných záberov, ktoré dokázali odfotiť sa dym odfotiť nedal. Technika ešte asi nebola na takom stupni vývoja, aby zo vzduchu odfotili dymPoprel Norinbergský proces holokaust?
Pri procesoch v Norinbergu sa vytiahol zaujímavý dokument. Podľa dokumentu boli dňa 28. decembra 1942 rozposlané do táborov rozkazy, aby sa pre vysokú úmrtnosť väzňov zlepšila lekárska starostlivosť. Plán Reinhard bol však prijatý skoro rok späť, v januári 1942. Tu sa zasa naskytuje otázka, čiu plán Reinhard nebol podvod, keďže rozkaz znie jasne, znížiť úmrtnosť a zvýšiť lekársku starostlivosť. Tu zasa nachádzame logické vysvetlenie, chceli ich udržať pri živote, aby mali väčšiu radosť pri ich likvidácií. Ako vidíte, všetko má hlavu aj pätu.


Tento článok nič nepopiera, je to logické vysvetlenie zdanlivo nelogických vecí. Taktiež mi neupierajte moju náboženskú slobodu moslima, ktorú som uviedol v úvode
12 komentářů:

 1. https://nithus.wordpress.com/2015/07/01/je-holokaust-klamstvom-nie-je/

  OdpovědětVymazat
 2. https://dennikn.sk/blog/com-fici-kotlebov-popierac-holokaustu/

  OdpovědětVymazat
 3. Po týchto nevyvrátiteľných faktoch človek uverí, že Zem je plochá doska.

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý deň,
  guľôčkové perá boli vyrábané od roku 1938, takže Anna Franková mohla písať svoje denníky guľôčkovým perom a kyanovodík bol "podávaný" vo forme cyklon B (čo sú granule). A na Vašom mieste by som si prešla aj niektoré gramatické chyby a na vhodnom mieste naučila používať nominatív množného čísla v prídavných menách.

  OdpovědětVymazat
 5. "Thomas Browne employed the word "holocaust" in his philosophical Discourse Urn Burial in 1658[17] and for centuries, the word was used in English to denote massacres."

  Preklad - slovo "holocaust" sa v anglictine pouziva uz minimalne styristo rokov.

  OdpovědětVymazat
 6. dobrý den,
  guločkové pero je známe od konca 19. storočia, predsa ale patentované bolo až 1938 - lászló bíró, madarský novinár. vyrábat sa začalo až koncom II. svetovej, takže anička franková nemohla písať guločkovým perom (teda teoreticky mohla, ale potom nebola byt v konc. tábore ale v argentíne,kde bol spomínaný madarský novinár- vynálezca). autorstvo minimálne v niektorých častiach bolo spochybnené niekolkokrát, mimo iných sporov vedených okolo knihy (ktorá je a bola velký business a reklama sionistov a mainstream teorie), bolo vždy ale rozhodnuté v prospech oficiálnej verzie ohladne autorstva aničky. forenzné vyšetrenie originálu prekázalo niekolko pier, atramentov, farieb, ale guločkové pero ani jedno (to je fáma z dovodov ktoré je zdlhavé rozoberat). pravda je že dielo je divne vyspelé na mentálnu a sexuálnu zrelost slečny jej veku. nuž ktovie aké veci sa naučila v prostredí, kde sa učia talmud - silne pedofilný aspon ako korán a naviac maju divné zvyky ako napr. "metzitzah b'peh" (šup na google.. sú aj obrázky) v civilizovanom svete trestné niekolkými rokmi nepodmienečne. ovšem vieme že jednak to nie je uplne civilizované náboženstvo(hlavne talmud, aj ked tora a starý zákon maju k civilizovanosti tiež dost daleko) ani civilizovaný svet to uplne nie je. kyanovodík je plyn , zyklon B sú rozhodne granule ale oni sa nepapali, ale vraj rozsypali z otvorov na streche (zrejme urobených dodatočne rusmi/poliakmi/američanmi/angličanmi/ alebo inými zločineckými idiotmi- napadá ma ešte jedna idiotská zločinecká skupina velmi zainteresovaná) na podlahu (aj na tom sa dohadujú teda ako). pri určitej teplote sa plyn uvolní zo sádry (cca od 27 st. C sa začína uvolnovat čo je zas trochu problém a dohady lebo to ešte súvisí s vlhkostou...) a je potom naozaj lahší ako vzduch...naviac okrem toho je aj výbušný a to viac ako ja, takže plynové komory v blízkosti krematoria sú opat predmetom velkej debaty (nenašli sa totiž nikde systémy odvetrávania tzv. plynových komorok tzv. sprchovacích kutikov...)čo v praxi znamená že sonderkomando (lapiduchovia) ktoré vyberalo vykupaných z miestnosti by sa otrávilo, potom vybuchlo poprípade naopak. naviac sú dohady o hermetičnosti sprchovacích kutikov tzv plynových komorok dokonca v niektorých koncen. táboroch povodne označených ako exterminačné (vyhladzovacie) sú dnes nápisy v sprchách - " plynová komora- nikdy nepoužívaná ako plynová komora" - v niekolkých jazykoch ako napr. konc. tábor Majdanek. čo je dost velký nezmysel (nie len nominatívne, množinovo, číselne,prídavne, menovite ale aj logicky...) ale vzhladom na to že v uvedenom konc. tábore su sprchové kutiky tzv plynové komory vybavené okienkami(klasické sklo, drevený rám) velkosti hovadoXXL...tak asi tažko predpokladat že by z práve plynovaných niekolko tisíc obetí (vraj naraz v sprchovacom kutiku) nikoho nenapadlo okná jednoducho porozbíjat. pravda mnohé z obetí sprchu predtým nikdy nevideli(a ešte s teplou vodou..naviac čo sa týka židovskej populácie tam aj kúpanie bolo trochu zložité vdaka náboženstvu hlavne u ortodoxných) a preto mohli byt zaskočený, a mohli sa šírit fámy ako zabíjanie parou, vákuom, a pod., ale sklo snád poznali....

  OdpovědětVymazat
 7. súčasne by som sa zamyslel nad matematikou ktorá vykazuje určité anomálie v uvedenom prípade , tak ako už spomínaná logika a ešte nespomínaná chémia, fyzika, geometria, zemepis, dejepis,biologia, logopedia,masturbácia-ručné práce, telesná výchova, a podobné príjemné vedy (vidím že ste ale skor na jazyky čo tiež príjemné...). dnes kremácia trvá cca 1 hod. modernými kremačnými pecami, plyn a trysky a digitál a amerika , tak v 1940-45 to kratšie nebolo rozhodne...používalo sa uhlie (alebo koks..ten čierny myslím, nie ten z wall street alebo z europarlamentu). oswiedcim mal tuším 15 kremacných pecí, najviac z nevyškrtnutých vyhladzovacích táborov ( zostáva tuším 6 z povodných myslím 24-25) ...vraj sa do spršky chodilo v menšich skupinkách 2000 denne. elementárnou matematikou si vypočítame (teda kdo chce a vie malu násobilku) že by sklad s vykupanymi bol skoro velmi preplnený. už spomínaná blízkost krematoria od sprsky by nedovolovala ani sučasnu proceduru sprchovania a fungovania pecí, udržba pecí,halda uhlia, atd....no nech sa nikdy nesprchujem...povedzme 20 hodín denne prevadzka pece (a to prehánam, teda nie len ja...) 2000/20x15 je 6.66(pekelná náhoda)teda týžden.... 2000 každý týžden 2 roky...2000x52x2 je 208000...povodná pamatná tabula bola 4 mil. súčasná indikuje, kto vie prečo, daleko menej - 1.5 mil....hmmmm.... p.s. že mám problém s interpunkciou som si všimol na poslednú chvilu ale vdaka za poprípadnú korekciu či korekturu s pozdravom, yahwallah akbarshalom, edmon dantes

  OdpovědětVymazat
 8. moj nedávny komentár v angličtine na tematiku,.....
  1. Fact is that wikipedia is not revisionists or denials propaganda. probably opposite, wikipedia follows the official theories, official history , official propaganda, ....so as first let me check this official statement from wikipedia - see link (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nazi_concentration_camps1) if you take an small effort and calculate the numbers (the highest estimated) you should get result of !!! 3 623 338!!!. this number is ALL conc. camps victims together including any nation, race, old, young, men, women, E.T. terminator, chuck norris, etc. than it is quite mystery how we come to the number of 6 mil jews died in holocaust.... ( please let me know if you have better sources then me). even if calculate 2/3 of the wiki (official statement propaganda) victims are jews , (because we know that this is what we have to do and we want to be generous to suffering jews) the number of jew victims is !!!2 415 558!!! again including typhus, natural death, cancer, heart attacs, other illnes or diseases, suicide, allies bombing, etc. 2. fact is the number of victims is decreasing through the time..(see the oswiecim memorial table , from originally 4 million to today 1,5 million ....total not just jews...) 3. fact is the decreasing number of extermination camps from total 66 conc. camps where excluded all wester european camps as extermination camps, where proper investigation was (???) done, anyhow still remains 6 extermination camps, all in eastern europe

  OdpovědětVymazat
 9. a pár myyšlienok ešte...5.fact is that many of the legends and false " eye vitnesess" testemonies (human fat soap, human skin lamp shades, mass killing by vacuum or electricity in floor, etc) where debunked and marked as lies or at least imagination 6.fact is that history always was and still is in the hands of winners, and can be and was and will be alternated by the needs of power leaders 7.fact is that propaganda was and still is and will stay a strong weapon for christianity, judaism, islam , nazism, comunism, capitalism, monarchy, basically for any ism, ideology, power structure, tyrany, government, political movement....8. fact is conc. camp theaters, football tournaments, swimming pools,sauna, camp money /currency/ link: https://www.jta.org/2015/10/19/life-religion/the-concentration-camp-currency-you-never-heard-of , and also salary for inmates see link:https://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/english/archives/articles/ccmoney.html , as well as brothels see link:https://en.wikipedia.org/wiki/German_camp_brothels_in_World_War_II (with a regular medical supervision of prostitutes highly unlikely for german soldiers because of strong aryan laws - Nürnberger laws - Law for the Protection of German Blood and German Honour - Article 2 .Extramarital relations between Jews and subjects of the state of German or related blood are forbidden and the Article 5. ...2.A male who violates the prohibition under Article 2 will be punished with prison [Gefängnis] or prison with hard labour., check link :https://en.wikipedia.org/wiki/Nuremberg_Laws 9. fact is- not very logical (even laws of logic are not really working) delousing gas chambers to keep inmates healty before they will be mass murdered 10. fact is that in 1933 it was agreement for jewish resettlement to palestine (Hitler's appointment as Chancellor on 30 January 1933) by Haavara Agreement see link: https://en.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement by the way strongly limited and oposed by Britain, ...maybe they can cooperate more and save more jews...why they obstructed the resettlement is a question , especially when it is known that the balfour declaration was signed - 1917-and the rothschilds invested horrible money in palestine staring in 1899 edmon james de rott. than his son james armand de rott. in 1924 bought plenty of palestinian land......

  OdpovědětVymazat
 10. a na záver nech sa z toho tu všetci nevysprchujeme...11. fact is that by mentioned nazi- sionist agreement was possible to run from europe, even germany, and 139 570 000 RM (reich mark) was transferred from Germany to Palestine . also 70 mil USD from USA. just for info, the average wages in germany at that time was cca 150 RM . - real wages bit higher than in britain, as well as growth of GDP and most of economical results, but this is another question....or not?? (15 20 years after war where britain hope was to destroy germany as the biggest economical enemy in europe if not in whole world at the time). so the investment was huge (donald duck truck fuck) possible enough for few hundred thousand jews...anyhow...get some historical data about real refugees numbers, ships, convoys and the increase of jews population in palestine is not so easy ( I just wonder why...) jews bought land, jews, nazists, americans, invested millions, the road was open and save ..not just the sionist and german nazists encouraged the jews to move and escape from europe specially from germany , run away from repressions, suppress, racism etc. by the way one of the results of WW I was break of ottoman empire and forming palestine as a state (before part of ottoman empire allies of germany in WW I what a happy coincidence that jews where so helpfull to destroy germany and their allies and reach the break of ottoman empire which resulted in creation of palestine state where they had agreement-promise to create their promised land state....last fact is that public doubt about holocaust is crime in 16 european states, up to few years in jail. therefore I want to say that I have no doubts of the reality of holocaust, just questions , where is the missing millions of victims. where is the logic for delousing chambers keep people healthy and then massmurder them...why cca 2 mil men (1/3 from 6 mil total was not fighting to save their women and children), why henry ford was was awarded Nazi Germany's Grand Cross of the German Eagle same as mussolini, himmler, horty and other later executed nazists why IBM, standard oil, JPmorgan bank, coca-cola, prescott bush /father and grand father of two idiot presidents of usa /, and plenty others supported hitler to kill people /also their own people/ ..yahwallah akbarshalom

  OdpovědětVymazat
 11. Fakt dobrý článok,, ani sam takéto veci nevedel..
  Inak aj tu som niečo vecné a dobé našiel ak to niekoho zaujme:

  https://picuscapital.sk/klamstva-o-holokauste-media-zatajuju/

  OdpovědětVymazat