sobota 27. června 2015

Som „nácek“? Nie, skôr prirodzenista a racionalista


                                                  
Nedá mi nereagovať na rôzne články typu „organizátor protestného zhromaždenia proti islamizácii je neonacista“ a podobne. Poďme si však podrobnejšie definovať slovo „nácek“ Budem sa opierať o historické skutočnosti a preto kto neznesie pravdu, nech sa oprie do čítania Denníka N , tam bude ako doma, vo svojej ilúzií a bubline klamstiev. Ešte pred prečítaním článku si vyresetujte hlavičky z tej mediálnej žumpy a urobte si vlastný názor. Nemusíte mi veriť ani vás do toho nenútim. Na mnohé veci som musel štúdiom histórie prísť sám, keby som tak neurobil, bľabotal by som o extrémizme ako ostatné ovce. V článku vysvetľujem rôzne pojmy a fakty, ktoré sa skratka nedajú spochybniť a preto to budú ovečky zasa len nálepkovať. Možno zistíte, prečo je zakázané hovoriť o istých veciach
Čo je to ten „nácek“?
Nácek... sám neviem ako toto slovo definovať a vlastne kde ho zaradiť. Slovo je však odvodnené zo slov „Národný socialista“. K tomuto pojmu sa ešte vrátim nižšie. Nácek je prezentovaný ako osoba, ktorá  inklinuje k rôznym formám primitívnej rasovej nenávisti, násilia a nevzdelanosti,ktorý nemá ani šajnu o svetonázore národného socializmu.
S touto definíciou súhlasím, no tým pádom vypadávam z hry ako potencionálny nácek s istou perspektívou. Pravdaže i takéto zjavy sa tu nájdu keď sa v tej definícií vidia, ale to je skôr hlúposť človeka, ktorý sa vidí v tomto primitívnom správaní a v súlade s definíciou. Čo potom vlastne som? Som úplne prirodzený, som prirodzenista a racionalista ak to mám tak nazvať. Zadefinujme si ale národný socializmus, len tak povrchne, aby ste videli, aký je rozdiel medzi náckom a národným socialistom,inak by z toho bola kniha a nie blog.

Národný socializmus
Zabudnite na definície z médií a históriu, ktorá vám je neustále klamlivo predkladaná. Tu je skutočná podstata Národného socializmu:
Národný socializmus nie je politický smer, je to skôr svetonázor. Opiera sa o prirodzené fungovanie a prirodzený stav v spoločnosti a to v súžití s okolím, prírodou a jej konzervatívnych hodnôt. Bol postavený na princípoch absolútnej harmónie.

Právo a národný socializmus
Dnešný systém vytvára právny stav, ktorý je absolútne neprirodzený k ľudským potrebám, preto je tak zložito definovaný a nachádzajú sa v ňom diery, ktoré využívajú špekulanti a podvodníci, teda „naša vláda“. Právo v národnom socializme vychádzalo práve naopak z prirodzených potrieb ľudu. Od dedičného konania, kde mal právo na pôdu len ten, kto ju bude obhospodarovať až po zákony, ktoré neumožňovali úrok z pôžičiek, úžeru či exekúcie. Právo na majetok a dôstojný život bolo to najvyššie právo. To by som už ale hovoril o programovom plnení nemenovanej strany o ktorej je zakázané hovoriť, pretože pre svoj ľud urobila viac ako „naše vlády“ a to nehrá do karát pravdoláskarom.

Banky, peniaze a národný socializmus
Peniaze v národnom socializme boli kryté prácou, teda skutočnou hodnotou, ktorú národ produkoval. „Kapitál nemôže existovať bez práce, no práca bez kapitálu áno“ , to bola základná myšlienka pri tvorbe krytého kapitálu. V národnom socializme neexistovali úroky, čo ste si požičali ste aj vrátili+nejaký poplatok za administratívu. Teda bezúročná ekonomika. Vďaka takto nadstavenému systému šla rapídne dole nezamestnanosť. Pretože každý jeden pracujúci vytváral skutočne bohatstvo. Týmto sa odstavili úžernícke banky a kapitál sa hromadil doma, čo bolo tŕňom v oku vojnovým štváčom.

Národný socializmus a sociálna politika
Tento svetonázor úplne vymietil chudobu, neexistoval triedny boj, pretože národ sa spojil v jedného muža. Programy pre sociálne odkázanych ako „Winterhilfe“ a iné boli len vrchol celkového ozdravenia národa. Neexistovali odbory, pretože všetko riadil úrad, ktorý sa o zamestnanca staral. Neexistovalo aby nadriadený robil čo chcel, pretože všetci ťahali za jeden povraz a ak nie, tak sa o to starali úrady.

Nejdem sa rozpisovať o tomto systéme, len som chcel upozorniť, že ak ste nácek, nie ten primitívny rasista, ale ten s prirodzeným zmýšľaním, tak potom tým, čo vás tak nálepkujú vadí že:

Chceme vlastný zmenný systém bez vplyvu nadnárodných bánk
Nechceme úžeru
Chceme robiť sociálnu politiku
Chceme žiť ako ľudia


Pre toto nás nálepkujú, pretože nechcú stratiť armádu nesvojprávny otrokov. Potrebujú, aby ste na systéme boli tak závislý, aby ste sa báli z neho odísť. Začnite rozmýšľať ľudia. Buďte prirodzený.

1 komentář:

  1. Pekny clanok. Skoda, ze to autor viac nerozvinul. Treba ludom odkryvat pravdu. Aj tu historicku, i za cenu, ze sa otrasie doterasie povedomie. Ale inak, sa mi clanok velmi pacil.

    OdpovědětVymazat