čtvrtek 25. června 2015

Som rád, nesmierne rád, že ma nenávidia! Spoveď “extrémistu“


Prečo robím to čo robím? Prečo patrím kvôli tomu k najnenávidenejším ľuďom na Slovensku? Otázok by sa našlo ako maku, ale odpovede poznám len ja sám. Tento článok bude skôr spoveď ako výlev a kritika na mojich oponentov. Bude to čiastočný pohľad na moje obnažené ja, ktoré nikto nikdy nespoznal a z veľkej časti ani nikto nespozná, predsa len niektoré veci budú navždy mojim tajomstvom. Má to byť príbeh o úprimnej práci človeka, ktorý sa usiluje o lepší život v tejto zemi a jeho úprimných cieľoch. To, či niekto tomu uverí je už jeho vec, ja vykladám teraz moje karty na stôl. Týmto článkom si neliečim depku ani frustráciu, kto si to myslí, tak to nepochopil.

Ako to začalo?
Všetko sa začalo v novembri 2012. Vtedy sa vo veľkom zmenil môj život. Dovtedy som bol obyčajný chlap, ktorý mal svoje koníčky, priateľku, radosti, trápenia, povinnosti a iné. Pracoval som v zahraničí, pretože rozpredaná zem v ktorej žijem neponúkala možnosti, aby muž dokázal patrične zaobstarať rodinu bez toho, aby sa zadlžil, alebo okrádal ľudí. Šetril som každé jedno jewro a odkladal na pozemok, kde som chcel priateľke postaviť dom. Prácu som zohnal i jej, asi 200 km od mojej práce v Rakúsku, aby sme tak rýchlejšie splnili sen o bývaní a rodine. Pravdaže diaľka a nedostatok času len vyhrotili nálady v našom vzťahu a tak som sa rozhodol, že ju požiadam o ruku presne na Vianoce, predsa len dať niekomu na Vianoce dar a sľub, že ho v živote neopustíš je viac ako nejaký hmotný dar. Po vyhrotenejších konfliktoch som sa rozhodol, že ju požiadam o ruku ešte pred Vianocami, nechcel som čakať kým sa to ešte zhorší. V ten deň som však zaváhal a nešiel za ňou 850 km zo Slovenska. Cítil som, že sa niečo deje. A tak aj bolo, v ten deň som zistil, že je so svojím šéfom. Na pár mesiacov ma to odstavilo, zrútil sa mi celý svet. Vtedy som sa zaprisahal, že budem robiť všetko preto, aby tento zhnili systém padol a už nikto nemusel odcestovať zo Slovenska za prácou a tak stratili úzky kontakt s najbližšími a že už nikto neskončí ako ja.

Zaprisahal som sa!

Jedinou cestou ako toto dosiahnuť bol aktivizmus a z aktivizmu do politiky. Pretože na to, aby ste ľuďom dokázali, že niečo v politike môže fungovať, musíte najprv ukázať v praxi, hoc i v malom a zásadné veci sa dajú ovplyvniť len a len politikou. Vstúpil som do štruktúr Vzdoru Kysuce, ktorý sme rozbehli spolu s kamarátmi ešte roky dozadu. Dovtedy to bola organizácia na tréningy v lesoch a zlepšovanie fyzickej kondície. Do organizácie som sa rozhodol vniesť ducha osvietenstva a informovanosti pre verejnosť. Dobre som vedel ako systém funguje. Študoval som ekonomiku, ale toto štúdium vám je na nič, pretože celý školský systém vás len pripravuje ako žiť v dlhu a s dlhom. Preto sme začali pracovať na konceptoch alternatívnych systémov. Na to nepotrebujete vysoké školy a univerzity, stačí zdravý rozum, prehľad a nadhľad. Zbaviť sa zaužívaných právd a vzorcov o ekonomike a finančníctve, ale o tomto v budúcich blogoch. Pre mňa bolo a je dôležité národ zjednotiť do jedného muža s jednou mysľou a jedným cieľom. Vybudovať zdravý a silný národ, slobodný a nezávislý a neskončím aj keď mi teraz hrozí väzenie, zastaví ma len smrť!

Nenávidia ma a mám z toho radosť!
Média už o mne čo to popísali, od uctievania Hitlera až po riziko pre národnú bezpečnosť. To, čo si ja myslím o histórií je moja vec, predsa len históriu píšu víťazi a veriť jej je ako veriť, že existuje perníkový domček.  O zahmlievaní a skresľovaní histórie a dôvodov, ktoré k tomu vedú sa budem venovať v iných blogoch a možno na iných stránkach, pretože som dostal možnosť písať pre jeden nemenovaný portál práve ohľadom týchto vecí, takže to tu nebudem rozoberať.
Špinavé prádlo sa vyťahuje len vtedy, keď začnete byť nebezpečný, momentálne a v tejto situácií nebezpečný pre tento systém. Počas dvoch rokov našej činnosti sme oslovili celkom slušnú časť populácie a to bez akéhokoľvek kapitálu od oligarchov, bánk a tretieho sektoru a toto im nevonia. Vadí im, že ľuďom hovoríme ako to funguje, vadí im, že im ukazujeme pravdu, vadí im, že sme idealisti a skrátka jediné čo nás zastaví je iba smrť, nič iné na nás neplatí.

Pokiaľ nás nenávidí vláda i opozícia, tak sme jediná správna voľba!
Ľudia si skrátka musia uvedomiť, že tam, kde sa líška spojí so zajacom aby bojovala proti vlkovi niečo nehrá. Pomocou médií v ľuďoch len vyvolávajú strach z tohto vlka, pretože na viac sa nezmôžu a tak sa snažia tento národ dostať tam kde chcú. Úverové a úrokové otroctvo je len začiatok, chcú ešte zničiť puto k rodnej pôde, aby tak potlačili poslednú štipku hrdosti k svojím koreňom a na to im teraz slúži plánovaná imigrácia, miešanie rás a zánik posledných národov. Výsledok je poslušný otrok, ktorý nekladie odpor a tak si elita môže užívať svoje plody ovocia. Absolútna kontrola nad národmi, peniazmi a ľuďmi všetkých rás!

Neskončím!
Pre moju prísahu, ktorú som si dal som sa vzdal všetkého. Odložil som sny a peniaze. Začal som hľadať iné hodnoty a našiel som česť, nadhľad, hrdosť a identitu. Nebudem sa plaziť pred týmto systémom, ktorý je až do špiku prehnitý a skazený. V živote skloním poklonu a vernosť iba svojmu národu a nášmu ľudu. I keď práve tento ľud manipulovaný médiámi sa nás snaží vytlačiť a tak umožňuje prežitie tohto hada, tejto chiméry zla. Toto je iba to málo čo nosím v sebe, iba krátka spoveď toho všetkého, čo vo mne je.

2 komentáře:

  1. Dúfam že sa vám podarí rebuild systému a Slovensko sa postaví na nohy... :)

    OdpovědětVymazat
  2. toto je hodne silnyy duovod, ak naajdem kedykollvek akyykollvek spuosob pomoci, ktoryy mi vyhovuje, rada sa znova pripojiim bez pozziadania. Vella slov v tomto cclaanku ma hreje pri dussi.

    OdpovědětVymazat