sobota 4. července 2015

EÚ a jej skutočný pôvod a zmysel

Kedysi som písal o pôvode EÚ na „protiprudu.org“ a znovu som sa rozhodol článok oprášiť v tomto blogu. Existujú rôzne dohady kto EÚ založil a hlavne prečo. Internet je doslova zaplavený dohadmi o  “nacistických“ koreňoch EÚ, ale pravda je taká, že EÚ stojí na komunistických základoch. Nesú spoločne znaky ako internacionalizmus, jedna centrálna banka a zakladatelia boli tí istí, ktorí priniesli do Európy komunizmus...Židia! Skratka je to jeden veľký Sovietsky zväz.

Podobnosti EÚ s komunizmom v skratke

Môžeme hovoriť i o iných podobnostiach ako je jedna centrálna banka, internacionalizmus, židovský pôvod, potláčanie inteligencie a protichodných názorov,(sloboda prejavu, momentálne chystané potlačenie zhromažďovacieho práva Ficom na Slovensku) a kritika Židov(v Rusku počas vlády židovskej elity bolo držanie protokolov sionistických mudrcov trestané smrťou, dnes taktiež nesmiete kritizovať židov a poukazovať na ich veľký vplyv v spoločnosti napriek ich mizivému počtu oproti majoritnému obyvateľstvu). Revolúcia v Rusku mala 12 hlavných postav(z toho 11 židov), môžeme nie s úplnou istotou tvrdiť, že to ma istý súvis s 12 kmeňmi , ktoré založili Izrael... 12 hviezd ma i vlajka EÚ, predstavitelia EÚ majú často vyštudovanú marxistickú školu a iné. Multikultúra a nenávisť k bielej európskej rase bola hnacím motorom marxistov.
''nezmieriteľný boj, vojnu až do smrti proti Slovanom, tým zradcom revolúcie… je potrebné ich vyhladenie, bezuzdný terorizmus na nich''

Karel Marx 1848 pre Neue Reinische Zeitung


Karl Marx(nemecký žid a zakladateľ novodobého komunizmu)"Podle oficiálních informací z Ruska, bylo v roce 1920, z 545 členů bolševické správy, 447 Židů. Počet oficiálních schůzek pořádaných Židy - je naprosto mimo úměrnost, k jejich procentu ve státě: "Populace sovětského Ruska je oficiálně dána v počtě 158,400,000. Židovská sekce, podle židovské encyklopedie, zastává počet asi 7,8 milionů Židů. Přesto, podle židovské kroniky z 6.1.1933: Více než třetina Židů v Rusku, se stala úředníky.''

-The Catholic Herald, 21.10, 28.10. a 4.11.1933; ''The Rulers of Russia'', Denis Fehay, str. 31-32

EÚ, jej pôvod a predchodca
EÚ mala svojho predchodcu už v roku 1922, bola to Paneúropská únia, založená židom Dr. Richardom Nicolaus Coudenhove-Kalergi. Táto inštitúcia mala vo svojom členstve viacero prominentných židov, ktorí často vystupovali proti národom Európy a voči bielej majorite. Okrem iného k nej patrili i osoby ako Albert Einstein, Thomas Mann, Sigmund Freud, Franz Werfel, Fridtjof Nansen, Otto von Habsburg, Charles de Gaulle, Benedetto Croce, Aristide Briand, Konrad Adenauer, Franz Josef Strauss, Bruno Kreisky, Léon Blum, Georges Pompidou.
Vlajka paneurópskej únie


Vlajka EÚ

Kto je kto:
Albert Einstein – vedec, žid
Thomas Mann – nemecký spisovateľ, jeho manželka bola židovka
Sigmud Freud – zakladateľ psychoanalýzy, žid
Franz Werfel – spisovateľ, expresionista, žid
Fridtjof Nansen – nórsky prieskumník, vedec a diplomat, držiteľ nobelovej ceny za mier
Otto von Habsburg – monarcha, bývalý člen EP za stranu CSU
Charles de Gaulle – politik a francúzsky prezident
Benedetto Crose – humanista, liberál silne ovplyvnený zakladateľom neomarxistickej Frankfurtskej školy Antoniom Gramscim (dnes je Frankfurtská škola v plnom rozmachu)
Aristide Briand – pôvod neznámy no podľa všetkého inkliminoval ku komunizmu, v mladosti písal do anarchistických novín Le Peuple. Držiteľ nobelovej ceny mieru aj s Gustavom Stresemannom
Konrad Adenauer – Nemec, prvý povojnový predseda vlády Nemecka, známy tým, že zaručil Izraelu prvé “odškodňovacie” platby
Franz Josef Strauss – nemecký politik, po vojne pravá ruka americkej tajnej služby
Bruno Kreisky – rakúsky politik, kancelár, žid
Léon Blum – žid, marxista, premiér Francúzska 1936-1938 , podieľal sa výrazne na provokáciách Poliakov voči Nemcom, čo bolo jedným z dôvodov vojny
Georges Pompidou – Francúzsky prezident

ZaujímavosťVšimnite si, že mnohí z týchto prominentov sa stali neskôr prezidenti, či predsedovia vlád, dokonca mnohí dostali neskôr Nobelovu cenu mieru, tak ako si v dnešnej dobe za nič túto cenu udelila EÚ. Poďme si však bližšie rozobrať pár vyššie menovaných postav.

Richard Kalergi – nenávidel Európu, medzi jeho výroky patrí: Máme v úmysle Európu premeniť na zmes černošských a ázijských rás(parafrázované z jeho diela: "Praktischer Idealizmus" 1925)
Albert Einstein – Nacionalizmus sú osýpky ľudstva
napriek tomuto pokriteckému tvrdeniu však prehlásil:

 ''Vďaka antisemitizmu sme schopní zaistiť existenciu našej rasy; presne tomu verím.''
 -Albert Einstein, ''The Jewish Criterion'', 6.2.1921

Tu jasne Einstein a Kalergi povedali, o čo im v tomto zoskupení ako Paneúropskej únii ide. Hitler dal v roku 1933 toto združenie zakázať a tým jasne dal najavo, čo si o ich ideologickom ponímaní sveta myslí. Preto EÚ nemôže stáť na nacistických koreňoch, ale na komunistických a židosionistických! Je zaujímavé, ako náramne sa vlajka Paneurópskej únie podobá na tú terajšiu. Je pravda, že niektorí členovia vtedajšej NSDAP vstúpili do štruktúr EÚ (vtedy Európske hospodárske spoločenstvo), ale to malo iba oportunistický dôvod. Únia dnes presadzuje presne tie isté ciele, ako Paneurópska únia vtedy.

Záver
Dokonca dnes stále existuje Paneurópska únia a je financovaná Z EÚ: http://www.paneuropa.sk/ . Ciele sú jasné. Prílev imigrantov a zničenie pôvodnej bielej Eúropy ako takej. Tak ako to povedal Kalergi či načrtol Einstein! EÚ bola na začiatku založená a riadená židmi a komunistami, tak ako to je aj teraz! Častými hosťami na stretnutiach paneurópskej únie sú i liberálni politici ako Richard Sulík.

V skutočnosti je EÚ ďalším experimentom (neo)marxistickej ľavice a keďže sa experiment nedarí, hľadia, na koho zhodiť vinu a ešte z toho vyjsť ako tí dobrí, ktorí Európu zachránili pred nacizmom. A je jedno, že nacizmus bol takmer totálne vymazaný z politického spektra – na rozdiel od (neo)marxizmu, ktorý sa dnes utešene šíri celou Európou.Ide len o absolutnú konrolu nad ľudmi elitou, čo sa v skutočnosti aj deje.

Cieľom tohto článku nieje šíriť nenávisť voči židom, ale poukázať na elitu, ktorá potláča a ničí pôvodnú Európu. Obyčajní židia taktiež trpia pod týmto faktorom, pretože sa na nich často valí vlna antisemitizmu, za ktorú nemôžu a nepodieľajú sa na týchto praktikách

Žádné komentáře:

Okomentovat