středa 8. července 2015

Politické zdochliny podávajú trestné oznámenia- občan vs “politik“!

A máme tu vojnu medzi občanom a politikom. Peter Osuský a Ondrej Dostál podali na mňa trestné oznámenie. Týka sa mojej činnosti ako hoby historika. Vadí im dokonca kresťanské náboženstvo, ani sa nečudujem, keďže obaja sú sionistickí Židia a iné náboženstvo ako to ich je skrátka neprípustné. Poďme sa na prípad pozrieť trošku bližšie

Demokracia neznamená sloboda
Demokraciu asi najlepšie definoval Karl Marx: ''Demokracia je cesta k socializmu.'' - ''Socializmus vedie ku komunizmu.'' A tak to je. Žijeme v dobe, kedy si bývali komunisti hodili na seba demokratické kabáty, ktoré pomaly prezliekajú za sociálne. Komunizmus nie je len za dverami, je už reálne tu. Mnohí si však mýlia pojem demokracia a sloboda a pri tom sú to dva rozdielne pojmy. Je to politický systém, pri ktorom sa vládne v prospech vládnucich (Aristoteles). Takže vám podsúvajú slobodu, ktorá je v skutočnosti tyrania

Osuský a Dostál proti kresťanským hodnotám a iným názorom
Súčasťou trestného oznámenia je i príloha s vyjadreniami a fotkami, ktoré sú podľa sionistu a priateľa Izraela Osuského asi nemorálne a hodné stíhania. Medzi ne patrí i moja náklonnosť ku kázaniu Petra Piťha na pražskom hrade zo začiatku roku 2015. Pri jeho kázaní, ktoré som si vypočul asi 10 krát, pretože tam človek nájde vždy niečo čo pred tým prepočul sa človek zamyslí a uzná mu pravdu. Vo videu sa Piťha vyjadril proti miešaniu rás a iným neduhom spoločnosti. Video som okomentoval slovami „takéto kresťanstvo si predstavujem, preferovanie vlastnej rasy“. Je pre nich teda neakceptovateľné kázanie kresťanských hodnôt a hodnôt nacionalizmu, ktorý je potrebný pre zachovanie vlastného druhu, ale to si u priateľov sionistického Izraela zvykáme.
Kázanie Petra Piťha: https://www.youtube.com/watch?v=MwRYpmWolWQ

Foto z prílohy k trestnému stíhaniuV skutočnosti majú strach
Tu však nejde len tak o nejaký názor, tu ide o ich strach. Boja sa, že konečne príde k moci slovenský ľud a vplyv im podobným padne, že padne vplyv bánk a korporácií, ktoré sú spoluzodpovedné za úpadok Slovenska a jeho ľudu, druhu časť viny nesie chamtivosť Slovákov a ich neochota podieľať sa na moci, to si treba priznať. Bez toho by vplyv tieto živly nemali.

Peter Osuský priateľ teroristov
Pseudopolitik, ktorý mení jeden kabát za druhým, len aby ostal pri koryte (demokratická strana, SDK, OKS, SaS) a určite by vstúpil i do štruktúr NSDAP keby tam cítil prospech. Je to priateľ Izraela, štátu, ktorý sa spolupodieľa na obrovskej vlne emigrácie z blízkeho východu tým, že vraždí palestínsky ľud, kradne im pôdu a ničí ich domovy a majetky, štátu, ktorý financuje a cvičí jednotky ISIS, štátu, ktorý na blízkom východe začal každú jednu vojnu ako prvý, skrátka teroristi. Peter Osuský priateľ teroristov. Takéto indivíduum ide podávať trestné oznámenie? Vznik štátu Izrael bol podmienený Baulforovou deklaráciou z roku 1917 a tá bola adresovaná židovskej bankovej rodine Rotschildovcov. Teda zem bola pôvodným národom jednoducho ukradnutá Britmi a darovaná v záujme bankového kapitálu s najväčšími úžerníckymi parazitmi na tejto planéte. To ma Osuský dokonca v krvi, keď si žiada od bezdomovcov 20€ za žobranie. S jeho platom by mohol toho bezdomovca vziať na obed aby žobrať nemusel, pretože i on sa podieľa na vzniku tohto fenoménu! Zobral by aj tým, čo nič nemajú, ak nezaplatia asi to vybaví exekútor a zoberie bezdomovcovi most, pod ktorým spáva. Izrael dokonca praktizuje tvrdú imigračnú politiku, tu by sme si mali brať príklad a Osuský ako správny priateľ Izraela a sionista by mal v našom parlamente začať o tom básniť. Toť k priateľom teroristov a zlodejov. Väčšina Židov však nemôže za túto smotánku a radi by žili v miery, to si treba uvedomiť.
Ondrej Dostál
Malý riaditelik bezvýznamného inštitútu: Konzervatívny inštitút M.R.Štefánika. Keby Štefánik žil, bez mihnutia oka by ho asi zastrelil, pretože zneužíva jeho meno pre tento smiešny a nepotrebný inštitút, ktorý nekoná v záujme Slovenska a jeho suverenity. Je odnožou Občianskej konzervatívnej strany, ktorá má zastúpenie v parlamente, konzervatívne orientovaný think-thank. Hovoriť o nezávislosti tejto nadácie by bolo výsmechom zdravého rozumu. Jej prezidentom je Peter Zajac, predseda OKS a riaditeľom Ondrej Dostál, podpredseda OKS (momentálne obidvaja poslanci zvolení do NR SR na kandidátke MOST-HÍD). Medzi jej významnejších donorov patria Nadácia Pontis, Veľvyslanectvo USA, Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe a partnermi periodiká Trend, Týždeň Štefana Hríba, agentúra SITA a webový portál Aktuálne sk. Raz sú za MOST-HÍD, raz za SaS, raz za OKS. Špinavé “defky“ ktoré spravia čokoľvek aby boli pri koryte!

Neskončím!
Ak si tieto indivíduá myslia, že sa zľaknem a skončím s mojimi pronárodnými aktivitami a pomocou pre našich ľudí, tak to sa sekli. Som ochotný sedieť za moje názory a dokonca za ne zomrieť. Pre mňa existuje len a len sloboda. Narodil som sa ako slobodný človek so schopnosťou rozmýšľať a tvoriť a žiadny zákon ani figúrka riadená zo západu ma v tomto obmedzovať nebude!
Možno mi chýba pud sebazáchovy, ale s tým sa viem zmieriť!
Videoreakcia na trestné oznámenie: https://www.youtube.com/watch?v=efMXE8HpBNw

Žádné komentáře:

Okomentovat