středa 1. července 2015

Slováci nenávidia blahobyt, milujú chudobuFakt, ktorý je neodškriepiteľný. Slováci milujú chudobu. Milujú ju tak, že blahobytom opovrhujú a pozerajú naň cez prsty. Dokonca keď začnete blahobyt a prosperitu chváliť tak vás označia za fašistu, nacistu a ja neviem čo ešte. Z toho vyplýva, že Slováci milujú chudobu a sú ňou doslova posadnutí.

Nenávidíme blahobyt a sme na to hrdí
Keď Slovákovi ponúknete alternatívu blahobytu v podobe stavovského štátu(vláda odborníkov nie rodinných príbuzných a poradcov z oboru kaderníctva, ako to ukázal SMER), ku ktorému patrí i suverenita a s tým súvisiace ekonomické kroky ako vlastné poľnohospodárstvo, produkcia vlastných potravín, vlastná mena krytá skutočnými hodnotami práce, nízka nezamestnanosť cez oživené poľnohospodárstvo, vlastný zbrojársky priemysel a iné, tak vás okamžite označia za fašistu a nácka. Slováci nenávidia skrátka blahobyt. Čím viac sa taký systém odsudzuje, tým viac je to in a skvelé.

Je hrozné, že sme boli druhá najbohatšia krajina
Slovensko bolo kedysi druhá najbohatšia krajina po Švajčiarsku, áno bola. Už však ňou nie sme, pretože si to neprajeme, prajeme si byť chudobní a podporovať ekonomiky cudzích štátov ako napríklad Nemecko, Španielsko a iné. Odtiaľ nakupujeme nie moc potraviny, ktoré si Slováci taktiež chvália. Mali sme prebytky, ktoré sa vyvážali so celej Európy, mali sme priemysel a vlastnú armádu, ktorá bola jedna z najlepších svojej doby.

Vláda, ktorá plní Slovákom sny o chudobe

Ak chcete byť chudobní, tak musíte všetko odovzdať, predošlé vlády sa tomu zaviazali naplno. Od privatizácií po vysoké odvody a dane. Privatizácia zaručila, že Slovák nemá vlastné zdroje a všetko musí nakúpiť od kedysi svojich podnikov, ako elektrinu, plyn, benzín, železo a čoskoro i vodu. Skrátka Slovák si vie splniť každé prianie a vie koho voliť aby sa mu sen splnil.

Slováci milujú exekúcie
Na to, aby ste sa dostali do exekúcie netreba veľa, stačí prestať platiť sociálku, zdravotnú, nejakú tu splátku banke, prípadne ak vám chýba nejaký par centový nedoplatok na úrade. Nemusíte to ani urobiť naschvál, stačí ak nemáte kapitál, ktorým tak opovrhujete. Stačí ak prídete nie vašou vinou o prácu, stačí aby ste boli dlhšie práce neschopní aby ste podpísali niečo čo vás oškube. Presne pre Slovákov sú stavané zákony ako na mieru. Netreba sa preto báť, na každého dôjde. Napríklad taký Váhostav, ktorý riadia SMERácke kone, napríklad také privatizácie, ktoré zo Slovenska odčerpávajú skutočný kapitál, nebankovky, ktoré môžu každého úžernícky okradnúť, banky, ktoré žijú z vašej driny za váš nízky plat. 3 000 000 exekúcií na Slovensku je len začiatok krajania, nebojte sa, to narastie.

Niet nad média
Médiá našťastie plnia úlohu strážneho psa, ktorí zaženie nebezpečenstvo suverenity a národu podá potrebné sebavedomie a istoty, že je dosť chytrý u v chudobe, že má  vždy pravdu a že je neomylný, vyhodnotí bojovníkov za chudobu ako elitu národa a dodá im potrebnú guráž držať hubu, keď jeho pán rozpráva. Čo by sme bez tých médií robili Slováci? Mali by sme vlastný rozum a schopnosť rozmýšľať, to by bola katastrofa, však? Ešte dobre, že mediálna masáž je skoro úplne zadarmo, až na tie koncesionárske poplatky, ktorými si masáž predplácame. Boh ochraňuj pre tieto hodnoty Slovensko.

Úžerníci milujú Slovákov
Úžerníci nás milujú, sme národ, ktorý sa rád nechá vycicať, niečo ako charita, pretože všetko odovzdáme dobrovoľne. Ó aký sme len dobráci, my Slováci sme skrátka svetový. Veď kde inde by našli takéto prostredie podporované zákonmi proti blahobytu? Asi nikde.


Šialenci, ktorí sú proti chudobe
Predstavte si Slováci, sú tu i elementy, ktorým chudoba vadí. Vadí im, že ich dieťa nemá kvalitnú stravu, budúcnosť a čoskoro i kde bývať. Tento ...neviem ako to nazvať, hádam len plevel spoločnosti sa aktívne stavia za naše záujmy, ale v médiách je úspešne označený ako nácek, či fašista, to je hudbyčka pre uško Slováka. Šialenci často vystupujú s názormi, že všetko nakradnuté treba vrátiť, že treba vytvárať vlastný kapitál a starať sa o vlastných ľudí. Odkiaľ to tento plevel berie??? Veď Slovák je druhoradý, veď to vie i každý investor.

2 komentáře:

  1. Môžem sa opýtať, na základe ktorej štatistiky sme boli, a kedy presne, druhá najbohatšia krajina (asi sveta?)?

    OdpovědětVymazat