čtvrtek 9. července 2015

Spoveď “extrémistu“ (druhá časť)– som antisemita?''Antisemita bývaval muž, ktorý nenávidel Židov. Dnes je to muž, ktorý je Židmi nenávidený.''
-Joseph Sobran


V poslednej dobe sa okolo mojej osoby strhlo riadne mediálne divadlo. Obyčajný človek by podľahol tlaku a stiahol sa, ale ja som iného razenia. Znamená to, že chvála a podpora ma utvrdzuje v správnosť konania a neprajníci či kritici ma posúva vpred. Takže v konečnom dôsledku oboje ma necháva rásť. Som označovaný za antisemitu, teda nenávistný k Židom, som označovaný za rasistu, teda nenávistný k iným rasám... no necítim sa ani jedno, som pragmatik, to je to správne slovo, ktoré ma vystihuje.
Pragmatik- ako pragmatik je bežne označovaný človek, ktorý jedná pragmaticky, to znamená so zameraním na praktický zmysel a úžitok. Takéto jednanie môže byť až bezohľadné a nevyberavé. Pragmatizmus je filozofický smer zamerajúci sa na činy, skutky, jednanie a ich prospešnosť v praxi. Latinský výraz "pragma" znamená "čin".


To oni nenávidia mňa nie ja ich, to je môj zločin
Mojím problémom je, že neustále upozorňujem na obrovský vplyv tých , ktorí ženu Slovensko a jeho ľud do záhuby. Slováci pod váhou a mienkou masmédií prijímajú nezmysli, ktoré majú uchlácholiť ich naštrbenú myseľ a otupujú ich zmysli pre spravodlivosť, racionálne zmýšľanie, uchopenie iniciatívy a navodzujú im pocit istoty a pohodlia... „pekne sa usaďte a nechajte nás pracovať, veď mi to vybavíme za vás, hlavne sa nepodieľajte na moci“ , asi takto nejako znie bežne posolstvo politikov v médiách. Ja ukazujem ľuďom inú cestu. Pre túto cestu som odovzdal všetko vrátane mojej slobody a budúcnosti tak, ako to kedysi urobili slovenskí velikáni, ktorí boli ochotní obetovať slobodu či život. Netvrdím však o sebe, že som velikán, som obyčajný človek na ktorého názory nemajú mocnári argumenty a tam kde nie sú argumenty prichádza zákon. Zákon je asi najjednoduchšia páka ako umlčať niekoho, kto je pre systém nepohodlný a prináša kus svetla, iný názor a alternatívne riešenia, ktoré by priniesli zmenu a nahradili tento nefungujúci kolotoč, ktorý čoskoro vybehne zo svojej osi a zabije všetkých, ktorí sa v ňom vezú a verte, že v sa tom vezie celý národ.

Som antisemita?
Momentálne som v pozícii ako to definoval Joseph Sobran , som nenávidený. Plne sa s tým stotožňujem. Ako som už písal, som pragmatik. Bez ostychu hovorím o tom, že tí, ktorí nám vládnu nie sú Slováci. Nemajú radi našu kultúru a nikdy nebudú cítiť zodpovednosť k nášmu národu. Okrem toho, že nie sú Slováci slúžia skupinám, ktoré Slovensko len vyciciavajú a podávajú ho na tanieri mocnárom, ktorí ovládajú kapitál, ktorý zotročuje každého jedného Slováka a tým zosmiešňuje skutočnú hodnotu a cenu práce, ktorá by tento nekrytý a nezmyselný kapitál nahradila. Tým by sa Slovensko oslobodilo od úrokového otroctva a vzdialilo na hony od absolútnej kontroly a to oni nechcú. Zakázali vám rozmýšľať a klásť otázky, prijali rôzne zákony, ktoré vás majú donútiť báť sa povedať váš názor. Ja som však z tohto

Veľkosť muža sa pozná podľa počtu nepriateľov

Môžeš byť nenávidený, ale až keď začnú skutočne proti Tebe bojovať tak až potom máš nepriateľa. A v skutku sa začína proti mne bojovať. Som ako škodná zver, ktorú treba za každú cenu zničiť, pretože z košiara vyháňa ovečky. Mocnári totiž radi držia ovečky pokope, je to ten najistejší spôsob, ako si udržať moc a je jedno z akej strany mocnár je. Máte ilúziu výberu, ilúziu pocitu, že sa môžete rozhodnúť, ale pravda je taká, že je jedno ako mincu obrátite, stále je tam ten istý ksicht. Preto sú ľudia ako ja nebezpečný a bojuje sa proti ním, pretože mocnárom ukazujeme chrbát a ľuďom ukazujeme iné hodnoty a cestu von z pekla a otroctva. Je už iba na vás, či si vyberiete otroctvo, alebo začnete rozmýšľať ako sa mu vyhnúť. Možno už dlho na slobode nebudem, pretože sa mňa rúti jeden súd za druhým, vykonštruované obvinenia a znalci, ktorí znalci nie sú, je to iba a iba na vás!

 Pre toto všetko som antisemita, som nenávidený elitou!
tieňa vykročil, pretože nemám najmenšiu chuť pracovať na pár sionistických rodín, ktoré tlačia peniaze zo vzduchu. Chcem pracovať sám pre seba, svoj národ a našich ľudí. Niet iného vznešenejšieho cieľa ako spoločenský prospech. To sa netýka potkanov, ktorí tento národ ožobračujú a okrádajú. Preto som antisemita, som nenávidený!!!

Časť prvá: http://marianmagat.blogspot.sk/2015/06/som-rad-nesmierne-rad-ze-ma-nenavidia.html

1 komentář:

  1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost výhry

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat