středa 12. srpna 2015

Zatknutie v Prahe malo politický podtext

8.8.2015 Praha...Tohto dňa som bol pozvaný ako rečník do hlavného mesta Českej Republiky. Verejné zhromaždenie v súvislosti s imigráciou neeurópskych národov na náš starý kontinent. V Prahe som bol prvý krát, teda aspoň v historickom centre a teda som mal problém sa zorientovať a tak som sa pýtal...Problémy dohovoriť sa

Napriek tomu, že som v Česku, v slovanskej krajine s ktorou sme tvorili jeden štátny celok a náš jazyk je skoro identický, mal som problém sa dohovoriť, nie preto, že by som nerozumel česky, ale preto, že tam nikto česky nehovoril. Oslovil som asi tucet ľudí v uličkách a pri ceste a pýtal som sa na konkrétne námestie. Nikto mi nerozumel a anglicky mi dali odpoveď, že nerozumejú. Vbehol som preto do obchodu s oblečením a tam som sa spýtal na cestu ku konkrétnemu miestu. Konečne mi bolo poradené a tak som šiel na Staromestské Námestie.

Prejav

Vystúpil som ako druhý rečník hneď po Tomášovi Vandasovi z DSSS. Môj prejav začal niekedy pred treťou hodinou a zdôrazňoval som v ňom nutnosť uchovania našich národov a dedičstva našich predkov pred imigráciou, zdôrazňoval som v ňom sionistickú loby, ktorá stojí za imigráciou tak, ako to bolo v medzi rokmi 1921-1933 pod taktovkou paneurópskej únie, zdôrazňoval som tento plánovaný nával imigrantov, ktorý je financovaný zo zdrojov elitárov a hlavne som zdôrazňoval potrebu vidieť za oponu a pozerať na skutočného nepriateľa, na internacionalistov, ktorí stoja za EÚ, na ten komunistický pakt. Po necelých 12 minútach prišiel zásah polície a odviedli ma z pódia...

Odkaz na prejav: https://www.youtube.com/watch?v=-Fe8Eaa_P_Y

Zásah „polície“

Už dávno sme si zvykli, že polícia je len súkromnou SBS-kou vladárov a heslo „pomáhať a chrániť“ je len marketingoví ťah, ako urobiť túto neefektívnu zložku často psychicky nevyrovnaných jedincov v očiach verejnosti ako tak akceptovanú. Táto súkromná SBS-ka oligarchiátu prerušila môj príhovor z mne neznámych príčin a dôvodov. Pritom ako ma odvádzali od davu, ktorému som v rámci zákona a mne ústavou zaručeného práva o slobode prejavu hovoril otvorene ako sa veci majú, dav automaticky obkľúčil políciu. Vtedy som videl v očiach polície neistotu a strach z toho, či im to ľudia zrátajú na mieste alebo nie. Na moje otázky, prečo zasahujú a aký zákon som porušil mi zasahujúci policajt nevedel odpovedať, ani po telefonáte s nejakým prisluhovačom systému. Napriek pomýlenému a nariadenému zásahu polície však musím uznať, že na rozdiel od slovenskej polície sú čo sa správania týka, omnoho korektnejší a diplomatickejší. Odprevádzali ma bez pút na rukách a dokonca i v aute mi žiadne nedali. Na polícií som čakal niekoľko hodín na to, z čoho ma obvinia. Nakoniec som sa dočkal obvinenia....

Odkaz na zásah polície: https://www.youtube.com/watch?v=apPJ105nS6A

Obvinenie

Po hodinách dohadovania z čoho ma majú vlastne obviniť sa mi dostalo obvinenia z „podnecovania nenávisti voči skupine osôb alebo k obmedzovaniu ich práv“. Čakal som všeličo, vraždu, lúpež, príliš škaredý pre Českú Republiku ..ale toto? V príhovore som nepodnietil jediným slovom nenávisť voči akejkoľvek skupine obyvateľstva či obmedzeniu ich práv, veď v konečnom dôsledku si môžete pozrieť video a zhodnotiť. Jedinú skupinu, ktorej práva som v príhovore načal boli sionisti, ak sa toto systémovým vládcom nepáčilo, tak vieme, kto nám vládne a prečo som príhovor nemohol dokončiť.  Niektorí policajti sa mi zdôverili medzi štyrmi očami, že asi aj ich zavrú, pretože s mojim prejavom súhlasia. Pri mojej výpovedi mi vyšetrovateľ kládol otázky, ktoré so spomínaným obvinením malo len málo spoločného ak vôbec niečo.

Prečo zasiahli?

Mnohí systémoví prisluhovači písali na svojich FB stránkach, že ma konečne zatkli a obvinili a ak ma právoplatne odsúdia za úmyselný trestný čin, tak nebudem môcť kandidovať. Pravda je taká, že to je pravda, boja sa a teraz mali príležitosť ma dostať. Ale ako vravím, ide sa ďalej a nevzdávame sa, ideme ďalej až pokiaľ tento hnilý systém nepadne!

Záver

Prepustený som bol niečo po polnoci. Po príchode domov som mojím podporovateľom a fanúšikom oznámil statusom, že som v poriadku a doma. Status znel nejako takto: „Tak som vonku z lochu, večera nič moc. Ale ide sa ďalej a nevzdávame sa. Na druhý deň mi za tento status bol Facebook zablokovaný na 30 dní!!! Teda nemôžem písať statusy, komentovať a lajkovať. Niekomu musí horne vadiť, že sa nevzdávam a nenechám sa zastrašiť a ľudom odkazujem to isté a možno im i dodávam odvahu. Proti obvineniu som podal sťažnosť, ktorú mi spísal veľmi šikovný právnik. V minulosti mal podobný prejav v Brne nemecký aktivista Robin Siener a bol oslobodený, takže počítam s tým istým rozsudkom, ak nie, bude sa jednať o politický proces a odsúdenie, čim sa stanem novodobý politický väzeň v čase, kedy sa údajne podobné procesy nedeju, údajne nedejú!


2 komentáře:

  1. Ccesi suu ovella lludskejssii ako Slovaaci, Slovaaci radi zo seba robia ttazzkyych machrov, pokyym nepriide k laamaniu chleba a potom vaeccssina z tyych machrov zapredaa aj vlastnuu mater, len aby si zachraanil ritt. Je to smutnee, ale sme takaa naatura. V zahraniccii maame meno ako udavacci, nedrzziime spolu ako inee naarody, aj Cigaani suu na tom lepssie ako samotnii Slovaaci.

    OdpovědětVymazat