pátek 18. září 2015

Čo som a čo nie som. Odkaz pre Osuského, Dostála a im podobnýmZasa mediálne divadielko dvoch zbytočných politikov a ľudí, ktoré má pred voľbami znovu zviditeľniť ich zakrpatené a nikým nepoznané mená, aby opäť mohli parazitovať v parlamente ako doteraz. Títo oportunisti a zbytoční vyžierači parlamentného bufetu si asi zabudli nadstaviť zrkadlo a tak som vhodný cieľ pre ich kampaň liberalizmu a slobody slova...Slobody slova pokiaľ to vyhovuje im

Čo som a čo nie som?
V istom zmysle som človek, ktorý určite rad šokuje, pretože naša spoločnosť sa stala fádna a jednostranná a hlavne prestala používať rozum a tým i vlastný názor a mojím zámerom je toto zmeniť a donútiť ľudí hľadať informácie. Tí dvaja zbytoční vyžierači parlamentného bufetu ma označujú priamo alebo nepriamo za „neonacistu“ . Stavím sa s Vami o moje dve meškajúce výplaty, že to tí vyžierači ani nevedia definovať. Teda čo konkrétne bol národný socializmus a ako fungoval a prečo je jeho základ a pôvodná myšlienka tak nenávidená a stavaná do pozície zakázaných politických hnutí? Na to by som odporučil literatúru od svetoznámeho cestovateľa, objaviteľa a kartografa „Svena Andersa Hedina- Nemecko a světový mír“, ktorá nebola v Nemecku nikdy vydaná, pretože ju chceli ríšske úrady cenzurovať, preto je to záruka objektívnych informácií. Nech si každý urobí svoj názor sám. História bola svedkom manipulovania s faktami ako rok 1948,1968,1989 a iné, kde sme s odstupom času ťahali úlne iné závery.

Čo teda som?
Som racionalista, nie som naivný, neverím všetkému čo sa mi dostane do uši a preto si to rád overujem z viacerých zdrojov, teda svojím spôsobom som bádateľ. Viem si názory obhájiť a viem poukázať na radu klamstiev či už z histórie, ktorá formuje prítomnosť alebo z prítomnosti, ktoré formujú minulosť a tak ľudia žijú v kolobehu klamstiev, ktoré priamo a účinne ovplyvňujú ich životy. Ja osobne sa nehlásim k žiadnej politickej ideológií a už vôbec nie k demokracii, pretože to nestelesňuje slobodu, ale skutočnú tyraniu. Slobodu stelesňuje racionalizmus a skutočne „voľnomyšlienkárstvo“, ktoré je dnes zakázané napriek tomu, že demokracia sa k nemu hrdo hlási, preto odmietam byť súčasťou ilúzie menom demokracia! Nikdy som nevyzdvihoval zločiny žiadneho politického hnutia a preto zasa tvrdím, že parlamentní vyžierači klamú i s obvinením, ktoré mi predhadzujú. Teda som racionalista, ako slobodný človek som sa narodil a ako slobodný človek budem ďalej konať, bez ohľadu či táto demokracia bude hroziť väzením alebo iným trestom.

BUDÚCI TÝŽDEŇ SPRAVÍM ZÁSADNÉ VYHLÁSENIE OHĽADNE MôJHO POLITICKÉHO SMEROVANIA V NAJBLIŽŠEJ BUDÚCNOSTI PROSTREDNÍCTVOM TLAČOVEJ KONFERENCIE STRANY CESTA V BRATISLAVE.

O PODROBNOSTIACH TLAČOVEJ KONFERENCIE BUDETE INFORMOVANÍ

2 komentáře:

  1. Marian,to by museli stíhať,prenasledovať,odpočúvať atď 3/4 národa ! Ľudia sa už nedajú opiť rožkom , tí tam hore - kravaťáci si mýlia demokraciu s anarchiou ! Pokiaľ to nebude ako vo Švajčiarsku,že o veľkých investíciach nebudú rozhodovať oni sami,ale ich voliči v referende , tak to tu bude tak,ako to je !

    OdpovědětVymazat
  2. neonacista co popiera svoj neonacizmus... akoby ti nestacila hanba za zvratene zmyslanie, chyba ti aj cest to priznat

    OdpovědětVymazat