středa 2. září 2015

Hrubé porušovanie Ústavy v „Deň Ústavy“. Pre SMER a jeho bandu nič nové!


Dňa 1.9.2015 sa v Trnave uskutočnilo verejné zhromaždenie proti imigrácií a moslimizácií Európy. Zvolávateľom bola ĽSNS. Po akcii, ktorú sprevádzali policajné manévre sa uskutočnila protestná jazda smer Gabčíkovo, kde sa najhrubším spôsobom porušovali Ústavné práva všetkých občanov, ktorí chceli slobodne vyjadriť svoj názor. Červená lúza na čele s oligarchom Kaliňákom (Kohnom), Ficom spol. nielenže porušili  Ústavné práva občanov, ale dali tým najavo, že ako verejní činitelia nerešpektujú názor občana a sledujú záujmy marxistickej EÚ.

Bez ohľadu čo si myslíte o Kotlebovi, Magátovi, Kopáčovi, Mišúnovi a ďalších, na toto tie červené vlastizradné potkany nemali právo a nemajú mandát. Ich absolútna svojvôľa je vrchol arogantnosti oligarchie a pánov spoza opony. Napriek tomu, že absolútna väčšina obyvateľov je proti akejkoľvek imigračnej politike, ktorá by nám na Slovensko či do Európy dovliekla mor v podobe utečencov, nerešpektujú vôľu občanov.

Odkaz polícií:
Polícia SR už dávno neslúži občanom, príslušníci sú ako lacné štetky v kabaretnom vystúpení, ktoré idú so zákazníkom pod cenu len aby nemuseli niekedy manuálne pracovať ak si nebodaj vyzlečú uniformu. Pracovať ako policajt nie je privilégium, stáva sa to hanbou! Nebudem hovoriť, že nie každý policajt je taký, pretože každý taký je, ani jeden nevyzliekol uniformu a nepridal sa k ľuďom, sú to strážne psy oligarchie, ktoré nepozerajú na zákon, ale plnia príkazy bez ohľadu na to či konajú protizákonne alebo nie. Najlepšie na tom však je, že väčšina z nich nesúhlasi s príchodom imigrantov na naše územie a predsa konajú proti svojej vôli, tak na toto treba charakter. Hanba každému príslušníkovi polície!
Len málo kto vyzliekol uniformu z dôvodu ,že nesúhlasí s tým čo sa deje.No bohužiaľ na tých ostatných lepí ako zlé slovo!

Preto je načase aby bola táto politická spodina odstránená zo svojich postov. Marec 2016 je za dverami a my sa budeme s radosťou pozerať ako sa oligarchia potí, pretože naša jediná oligarchia je ľud samotný, nie skupiny ovládajúce tento neprirodzený kolotoč. A preto podporte akciu, ktorá sa uskutoční 12.9.2015 v Bratislave!ODkaz na akciu: https://www.facebook.com/events/1618624461739406/

Žádné komentáře:

Okomentovat