pondělí 12. října 2015

Chceme sa mať lepšie? Odstráňme demokraciu

Demokracia
Nikdy pred tým nebolo pod týmto pojmom páchaných toľko zločinov a nepráva, nikdy pred tým sa tak zubami, nechtami nedržal systém silou, mediálnou propagandou a politickým prenasledovaním nepohodlných osôb. Nikdy pred tým sa nikto nesnažil presadiť politickú tyraniu v globále ako práve demokracia. Ak si poviete, že komunizmus áno, tak nie ste ďaleko, pretože demokracia je druhý komunizmus skrížený s kapitalizmom prezlečený do rúška slobôd. Klasický klam tyranov z obdobia revolúcie v Rusku. Veď prečo nedať opiciam pocit slobody, však?

Demokracia sa nám snaží doslova nanútiť, že je to vláda ľudu a systém plný slobôd... Áno? Prečo sa teda nerešpektujú výsledky referenda v Gabčíkove, výsledky akéhokoľvek referenda? Prečo sú ľudia stíhaní za iný názor (osobná skúsenosť)? Kde sú tie vaše prekliate slobody?
Demokracia je v skutočnosti o slobode kapitálu, teda slobode zobrať si úver a dokonca života žiť v dlhu. Je to sloboda tlačiť beztrestne nekryté peniaze a obohacovať sa na tom a ľudu sa smiať do tváre. Je to sloboda oligarchie vytiahnuť z Vás posledný halier. To je tá jediná skutočná sloboda, je to sloboda byť naviazaný na americký bezcenný dolár, je to sloboda Izraela umývať si krvavé ruky v umývadle OSN, je to sloboda okupovať krajiny kde nepotrebujú dolár(Irán, Sýria, Líbya...) , je to sloboda potlačovať práva domorodého národa a naopak slobodami obohatiť imigrantov, je to sloboda kde sa ľudu smejú do očí a človek si ešte sám tlieska. Je to skratka dekadentný systém, ktorý ak sa neodstráni presadí sa v globále obrovská tyrania.

Inštitúty tyranie demokracia sú:
OSN- Každý okrem Izraela je zločinec ak zabíja civilistov
- Každý kto kritizuje Izrael, židov, banky a demokraciu je zločinec
NATO- Každý kto si chce doma urobiť poriadok je zločinec a musí byť rozprášený, pravdaže okrem Izraela
MMF- natlačené peniaze zo vzduchu, ktoré sa splácajú skutočnou hodnotou
FED- Stojí za demokratickým zadlžením USA
...a mohli by sme pokračovať

Kto dosádza demokraciu a kto ju reprezentuje?
Demokraciu reprezentujú demokratické vlády, ale kto si ich dosadzuje? Už to nie je tajomstvo, že vlády si dosadzujú oligarchovia, ktorí majú kapitál aby svojím bielym koňom platili kampaň, vo všeobecnosti platí, že čím je kampaň drahšia tým väčšie sú záujmy oligarchie vycicať konkrétny štát. Stačí sa pozrieť na zbedačené ekonomiky pokiaľ to človeku nedopne tak by nemal mať právo voliť. Kto stojí v globále za demokraciou? Vládne ten, koho nesmiete kritizovať. Toto platí vždy, sú to tí, ktorí ovládajú inštitúty tyranie demokracia a tí, ktorí na mňa podávajú trestné oznámenie, sú to tí vyvolení.

Nie som demokrat, pretože vyznávam skutočné slobody. V skratke je demokracie systém, ktorý ovládajú banky a ľudí oblbujú slobodami a nieže o to tom budete nebodaj hovoriť

1 komentář:

  1. Z akýchkoľvek ideálov o demokracii mnohých vylieči stretnutie s voličom. Dnes sa takmer každý bojí oprávnene povedať černošský radikál, moslimský radikál, židovský bankster a podobne, proste brániť sa proti jasnému a nebezpečnému zlu, pretože je ihneď označený za fašistu, nacistu, rasistu, xenofóba a podobne!!!

    OdpovědětVymazat