čtvrtek 3. prosince 2015

Odobrenie zbraní je dlhodobo plánované!Už dávnejšie som písal články o plánovanom vyhubení Európanov cez multikultúru a nepokoje, ktoré zákonite prídu. Ako to opisoval vo svojej knihe Richard Coudenhove-Kalergi  ''Praktischer Idealismus''. Kalergi bol i zakladateľ paneurópskej únie, predchodcu dnešnej Európskej Únie. V knihe Kalergi jasne načrtol, že v Európe bude žiť zmes černošských a ázijských rás, ktorým budú vládnuť židia. Plán je dlhodobý a k nemu treba učiniť i isté kroky a medzi ne patrí i odzbrojenie obyvateľstva.

Naše ministerstvo vnútra vedené Kaliňákom (skutočné židovské meno je Kohn) pripravilo tri zbraňové amnestie, aby najprv odobrali obyvateľstvu nelegálne držané zbrane pod zámienkou ich preverenia, teda či boli s nimi spáchané trestné činy a pod zámienkou nelegálne zbrane stiahnuť aby nimi trestné činy páchane neboli. Tu si však kladiem otázku: Kto by odovzdal zbraň s ktorou spáchal trestný čin a a kto by odovzdal zbraň ak chce trestný čin v budúcnosti spáchať alebo ho teda plánuje? Zbraňová  amnestia a jej dôvody bolo len divadielko pre ďalší krok a to je odobranie i legálnych zbraní a zas pod zámienkou, tento krát terorizmus. Tu si však zasa dávam otázku: spáchali teroristi útoky legálne držanými zbraňami? Šli do obchodu a tam si ich na zbrojný preukaz kúpili? Myslím, že takto to vôbec nebolo a tak zámienka EÚ komisie nie je logická a teda na mieste. Práve naopak, ozbrojený človek dokáže situáciu kontrolovať do príchodu bezpečnostných zložiek, čím výrazne dokáže i zmierniť straty na životoch na civilnom obyvateľstve. V EÚ to predstavitelia i ostatní šašovia vedia, ale tu ide práve o Kalergiho plán. Hordy negroidných prisťahovalcov sa valia na Európu a čoskoro vypukne konflikt, pri ktorom bude za kratší koniec ťahať biela majorita.

Záver
Odzbrojenie je teda plánované aby sa presadili plány EÚ a jej predchodcu paneurópskej únie, ktorý je doteraz financovaný a podporovaný z fondov EÚ. Nedajte sa večne klamať obyvatelia Európy. Tu pliagu, ktorá tu vládne bude treba jedného dňa povešať, preto si zbrane dôkladne skryte a neodovzdávajte. Bude to Vaša jediná ochrana pred hordou násilníkov.

Žádné komentáře:

Okomentovat