pondělí 14. března 2016

Pre korýtko ide ideológia bokom. Prečo musí Fico vytvoriť vládu?


Bolo mi hneď po voľbách jasné, že SMER musí zostaviť vládu za každých okolností ak nechce utrpieť ešte väčšiu porážku v nových voľbách. Bolo hneď jasné, že SIEŤ a SNS tam budu tiež, na to som upozorňoval už pred voľbami a tak to vyzerá, že sa to naplní ak sa už nenaplnilo. Béla Bugár bol tiež v hre, keďže jeho strana je systémová a netají sa myšlienkou pokračovania privatizácií, navyše obsadenie jeho kandidátky bolo viac, ako to povedať aby som zasa neurazil našich židovských priateľov... Izraelsko-priateľské a naklonené.

Ako ďalej?

SMER musí vytvoriť vládu aby neutrpel debakel, SIEŤ sa musí pridať aj napriek Procházkovým sľubom, že tak neučiní, pretože požičané či darované peniaze od finančných skupín treba splatiť službami, SNS za veľký priestor v SMERáckych médiách a podiele na moci a korýtku a Bugár pre pokračovanie privatizácií, ktoré nám tak sionisti dlho sľubovali a ktorí na kandidátke MOST-HÍD našli miesto, miesto pre hnusné antislovenské vredy s obriezkou.

SMER to vie

Fico vie, že ak by nevytvoril vládu v druhých voľbách zožne debakel, preto pristúpi na podmienky oných vlastizradcov...vlastne nie, oni nie sú vlastizradci, pretože Slovensko za svoju vlasť nikdy nepovažovali, čo vykazuje aj ich správanie. Fico vie i to, že pri nových voľbách by SNS za zradu a zlúčenie so zlodejmi, Maďarmi z MOST-HÍD a finančným projektom menom SIEŤ neuspela a práve naopak nahrala by Kotlebovi a ten by mohol tak dosiahnuť v pohode i 15% ak nie viac. FICO to vie, tak pristúpi i na pravidelný orálny sex pre svojich nových koaličných partnerov, hlavne, že sa môže ďalej kradnúť... 

Žádné komentáře:

Okomentovat