úterý 3. ledna 2017

Chcete sa mať lepšie? Máte smolu, prednosť má holokaust

Dnes Židia čoraz viac zdôrazňujú svoje utrpenie, tak poďme zdôrazniť utrpenie, pre ktoré boli prenasledovaní!!!


-Všimli ste si, že na Slovensku sa nerieši bieda, nezamestnanosť,oligarchia či potravinová samostatnosť,ale vo veľkom sa rieši holokaust a kto sa hlbšie predkloní pred židovskou návštevou?

-Všimli ste si, že na Slovensku sú chránení židia a menšiny, naopak Slováci sú obviňovaní a zatváraní?-

-Všimli ste si, že mať vlastný názor je trestné?

Tak potom patríte na Slovensku k menšine, ktorá dokáže používať vlastný rozum spôsobom, ako to je mnohým Slovákom cudzie. Slováci sú skrátka národom, ktorý moc rozumu a vlastnej iniciatívy nepobral a tak si potrebuje privlastniť utrpenie iných a na svoje zabudnúť, potrebuje si odoprieť vlastné záujmy a tvrdo bojovať za zájmy cudzie. Konkrétne prípady netreba dlho hľadať, stačí si pozrieť ako hlboko sa dokáže Andrej Danko predkloniť návšteve z Izraela. A tak tu máme len hŕstku Slovákov, ktorí dokážu vstať a povedať: "My sme tu doma a budeme pretláčať naše záujmy, nie tie z Izraela, USA či Ruska".

Komu vyhovuje zákon o popieraní holokaustu?

No asi nikomu, nikto nemá z toho zisk, nikto nemá z toho chleba...iba ak by ste bol Žid či občan Izraela. Tento zákon nemala žiadna strana vo svojom programe, napriek tomu sa schválil i napriek tomu, že ľudia ho nežiadali. Takže to bol len výtvor pre lobistické skupiny, ktoré boli a sú v židovskom záujme činné i dnes. Je zaujímavé, že zákon o nevyplatení faktúr a jeho trestnoprávnu dohru tu nemáme, ani zákon, ktorý by riešil nezákonné exekúcie, ale máme tu zákon, ktorý postihuje ľudí za názor. Takýto zákon nieje problém prijať "šmahom" ruky. Aspoň vidíme, kto tu ťahá za nitky.

Holokaust nadovšetko

Holokaust sa stal modlou demokratov, neexistuje demokrat či liberál, ktorý s jarmulkou na gebuli nejde k pamätníku židov a vyplakáva si svoje oči nad utrpením tých, ktorý majú v Európe na svedomí do 50 000 0000 ľudských životov, ale o tom sa nehovorí, veď prečo by sa malo. Ešte by média, ktoré sú v rukách páchateľov mohli sľubnú politickú kariéru Slováka v predklone ukončiť.

Židia ako vrahovia Európanov?
Rusko
Pozrime si Rusko. Po prevrate a vyvraždení Cárskej rodiny prišli k moci komisári, ktorí boli z 82% židovského pôvodu. Tí na príkaz v gulagoch zabili vyše 20 000 000 Rusov.

"Boľševickí vodcovia, z ktorých väčšina sú Židia a z ktorých 90% sú navrátení vyhnanci, sa nestarajú o Rusko alebo akúkoľvek inú krajinu,ale sú to internacionalisti a pokúšajú sa začať svetovú sociálnu revolúciu."

David Francis, americký ambasádor v Rusku v čase revolúcie.

V roku 1918 bola situácia nasledovná:

Tabuľka zhotovená v roku 1918 Robertom Wiltonom, spravodajcom
London Times v Rusku ukazuje, že v tom čase tam bolo 384 komisárov, vrátane 2 černochov, 13 Rusov, 15 Číňanov, 22 Arménov a viac než 300 Židov. Z posledne menovaných prišlo 264 do Ruska zo Spojených štátov
po páde Cárskej vlády.
Zdroj: U.S. National Archives. (1919). Record Group 120: Records of the American Expeditionary
Forces, June 9.

                  V roku 1920 bola situácia v Rusku nasledovná:

Podľa oficiálnych informácií z Ruska, bolo v roku 1920, z 545 členov boľševickej správy, 447 Židov. Počet oficiálnych schôdzok usporiadaných Židmi - je naprosto mimo úmernosť, k ich percentu v štáte: "Populácia sovietského Ruska je oficiálne daná v počte 158,400,000. Židovská sekcia, podľa židovskej encyklopédie, zastáva počet asi 7,8 miliónov Židov. I napriek tomu, podľa židovskej kroniky z 6.1.1933: Viac než tretina Židov v Rusku, sa stála úradníkmi.''

-The Catholic Herald, 21.10, 28.10. a 4.11.1933; ''The Rulers of Russia'', Denis Fehay, str. 31-32


Ukrajina
Na Ukrajine behom kolektivizácie zabili okolo 7 000 000 Ukrajincov vyhladovaním a to behom jednej zimy a zasa židovskí komisári

Maďarsko:
Iba za 133 dní vlády maďarského židovského boľševika Bela Kuhna bolo zavraždených okolo 250 000 maďarských občanov.Žid, sa v skutočnosti volal Kohn alebo Cohen a viedol revolúciu v roku 1919 v Maďarsku. A rovnako ako židovský slobodomurár Kerenskij predal Rusko židovským komunistom Leninovi, Trockému a spol., predal i maďarský slobodomurár knieža Károly tesne po prvej svetovej vojne Maďarsko do rúk židovskému komunistovi Bélovi Kuhnovi.
Ten potom zriadil prvú komunistickú vládu v Strednej Európe. V zásade sa skladala
z 24 členov, tzv. „komisárov“, medzi ktorými bolo 18 Židov. Čo spáchala táto vláda, trvajúca
len 133 dní, bolo doslova hrozné. Bolo vtedy nie menej ako 250 000 zavraždených,
tj. skoro 2 000 denne. Roľníkom sa konfiškovala pôda a mešťanom nehnuteľnosti
v mestách, a vrcholom všetkého potom bol zákaz katolíckeho náboženstva. V
skupinách organizovaní židovskí komisári, známy ako „Leninovi chlapci“, so svojím
„vlakom smrti“ vytvorili z Maďarska zem hrôzy a zúfalstva.

Nemecko:
Po podpoise versaillskej dohody, ktorú za nemeckú stranu podpisovali traja ľudia, z toho dvaja boli Židia, nastal v kraji hladomor

Erzberger: V ríšskom kabinete prevádzkoval absolútnu politiku ústupkov a bol v úzkom kontakte s francúzskym veľvyslanectvom. Behom Prvej svetovej vojny a po nej bol zlým duchom nemeckej politiky.
Haase: Riadil stranu, ktorá už deň po predložení Versaillskej dohody prišla s heslom „musíme podpísať!“
Bernhard: Pomáhal pochovať pôvodne jednotnú frontu v občianskom tábore. Ešte v poslednej chvíli, keď sa Bauerova sociálnodemokratická vláda snažila nájsť cestu, ako nepodpísať takzvané „čestné body“, mal odvahu hovoriť o „spytovaní v otázke viny“.

Prímerie bolo devastačné. Tu by sa Nemecko mohlo v kľude riadiť heslom „užívaj si vojnu, lebo mier bude hrozný!“ . Prímerie, ktoré zavládlo 11. novembra 1918 Nemecko odzbrojilo a vydalo ho napospas víťazným mocnostiam. Nemecko sa zaviazalo stiahnuť z obsadených území, zatiaľ čo víťazné mocnosti obsadili celý ľavý breh Rýna. Okrem toho bolo nútené trojdohode odovzdať:

5 000 diel
25 000 guľometov
3 000 mínometov
1 700 lietadiel, celé námorné loďstvo, ako i všetky ponorky
5 000 lokomotív
150 000 železničných vagónov
5 000 nákladných áut
584 000 poľnohospodárskych strojov

Prímerie malo i naturálne plnenie v podobe poľnohospodárskych a úžitkových zvierat.
Až do počiatku Dawesovho plánu v roku 1924 Nemecko odovzdalo Belgicku, Francúzsku, Taliansku a Juhoslávii nasledujúce množstvo zvierat:
180 622 koní
197 030 dobytka
265 755 oviec
21 664 kôz
275 738 sliepok
390 036 včelstiev
Nemci boli doslova vyrabovaní. Požiadavky na odovzdanie dojníc mali pravdepodobne súvislosť s želaním istých kruhov, ktoré požadovali znížiť populáciu zo 65 na 45 miliónov ľudí!!! Sven Hedin vo svojej knihe písal o tomto pláne i kto ho ma na svedomí.

Nemecko z tých istých príčin odmietlo i kapituláciu počas 2 sv. vojny

Poľsko:
Katynský masaker
Dnes sa všeobecne vie, že masaker v Katyni mali na svedomí Rusi, teda ruskí komisári. Ale už dávno vieme doložiť, že komisári neboli Rusi, ale Židia. Tí doslova odstránili poľsku inteligenciu v počte skoro 30 000 dôstojníkov ako i učiteľov


Záver:

A mohli by sme pokračovať, pretože v každom štáte sa objavil židovský vplyv, ktorí priniesol Európanom smrť. No dnes sa im politici a ich handrové bábiky klaňajú, klaňajú sa ich utrpeniu a ich záujmom. Preto som ako budúci kandidát na post župana nepohodlný, pretože nemám chlebodarcu, ktorého pieseň musím spievať a to ešte po hebrejsky. Navyše počuli ste niekedy, žeby sa Židia chodili klaňať k hrobom Rusov, Ukrajincov či Maďarov, ktorých majú na svedomí? Ani v dejepise ani slovo o týchto udalostiach a ich pozadí. Nie je to zaujímavé?Na záver len toľko. Vládne vám ten, koho nemôžte kritizovať. Dnes celá EÚ stojí na základoch internacionalizmu, teda komunizmu a židovstva samotného. Tí istí komisári rozhodujú čo bude s vašimi životmi a čo budete robiť zajtra. Tí komisári, ktorí zodpovedajú za desiatky miliónov mŕtvych Európanov


6 komentářů:

 1. http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

  OdpovědětVymazat
 2. noo...holokaust ešte len príde...

  OdpovědětVymazat
 3. Bohužel, je to tak. Musíme se židům klanět. A jakýkoliv odpor je brán jako agresivní antisemitismus. Myslím, že dnes je situace trouchu lepší. Neboť židy v Evropě má rádo stále méně lidí. Doufejme, že ten trend bude pokračovat.

  OdpovědětVymazat
 4. Vsetko ma svoj cas, to ze obvinili Magata ma este viac utvrdilo v mojom presvedceni a o to viac budem vyuzivat vsetky moznosti na to, aby som mohol slobodne vyslovit svoj nazor. A vraj komunisti zakazovali verejne hovorit to, co si clovek mysli... Ved dnes je to tisickrat horsie! Ale bohuzial vladnu zidia, takze nas budu chciet umlcat. Ale to sa im nepodari!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článok 11
   Sloboda prejavu a právo na informácie
   1. Každý má právo na slobodu prejavu. Toto právo zahŕňa slobodu zastávať názory a prijímať a rozširovať informácie a myšlienky bez zasahovania orgánov verejnej moci a bez ohľadu na hranice.
   2. Rešpektuje sa sloboda a pluralita médií.
   Co myslite,z coho je to clanok ?je to z CHARTA ZÁKLADNÝCH PRÁV EURÓPSKEJ ÚNIE
   2012/C 326/02

   Vymazat
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchodujte kdekoliv - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat