pondělí 9. ledna 2017

Krava vyhrala súťaž o najkrajšiu kobylu. Môžu za to tupí belosi

Krava vyhrala súťaž o najkrajšiu kobylu, i tak by sa dalo nazvať neprirodzené rozhodnutie poroty vo Fínsku, kde vyhrala černoška alebo černoch, pohlavím som si není až tak istý. Navyše pre zdravého Európana ani nie moc pekná, skôr neuveriteľne škaredá, ale to môže byť subjektívny pohľad, keďže každý národ a každá rasa má svoje ideály krásy. Tie mu hovoria, ktorá partnerka bude najlepšia pre vynosenie potomka a ten ponesie gény, ktoré v danom prostredí pomôžu potomkovi prežiť. Preto je na mieste otázka, či v porote sedeli černosi, ktorí si takto vybrali partnerku? Alebo je to zasa účelové a neprirodzené ako bradatý chlap v Rakúsku, ktorý viac ako spevom ohúril svojou psychickou chorobou a neštandardným vzhľadom? Tým neštandardným myslím neprirodzeným, teda to, čo by príroda za normálnych okolností utratila.

Neviňte víťaza


Víťazka za to nemôže, nadávať jej do opíc a urážať ju na internete nemá zmysel. Skutoční vinníci sú hlúpi belosi. Tí belosi, ktorí sedeli v porote, tí belosi, ktorí sa podlizujú politickej korektnosti. Tí istí, ktorí nechali zvíťaziť bradatú ženu v Rakúsku, tí istí, ktorí ničia pod záštitou rovnosti Európu a jej kultúru. Prestaňte nadávať na prostriedky a dôsledky, ktorými sa tieto neprirodzené zmeny dejú. Pozrite na vrchol pyramídy, nie sa úplne dno a na to, čo z pyramídy steká po búrke. Tá černoška slúži len ako prostriedok a sama možno ani o tom nevie, je to len hračka v rukách rovnostárov, demokratov a liberálov.

Tolerancia, posledná výsada zanikajúceho národa

Krásne príslovie z antiky. Navyše plne pravdivé. Každý jeden národ, ktorý sa stal tolerantný voči cudzincom zanikol. Stačí pozrieť na Francúzsko, Taliansko, Nemecko, Anglicko a iné. To boli národy, ktoré hlásali toleranciu a rovnosť. Dnes už skoro neexistujú.  Začínajú byť menšinou vo vlastnom štáte, strácajú prevahu rozhodovať vo voľbách o svojom osude. Ak teda chcete na niekoho nadávať, skúste to tam, kde to začína smrdieť, nie kde to už zhnilo. To je vláda, tretí sektor, mimovládky, Šorošovi aktivisti a kúpení politici.

Riešenie hľadajme v prírode

Príroda sama ponúka príklady ako sa vysporiadať s týmto úpadkom. Levy nevpúšťajú iné dravce medzi seba, mravčie kolónie nevpúšťajú do svojej kolónie cudzích mravcov atď. Prečo sa hlúpi ľudia musia stále stavať nad prírodu? Veď tam je tá skutočná prirodzenosť cez ktorú si dokážu uchovať svoju existenciu. Kto ide proti prírode, zanikne!

1 komentář:

  1. Vo Finsku su vsetci černosi a v Afrike je samí beloch. TO ČO SA DEJE V EURÓPE?!?!?!?!?!?!?!?!!?

    OdpovědětVymazat