neděle 2. dubna 2017

Ako židovstvo a holokaust ovplyvňujú politiku? Nie je čas na našu kultúru?

Každý jeden boží deň máme na tanieri holokaust, židovstvo, Židov, Izrael, politikov s jarmulkami, ktorí sa klaňajú cudzej kultúre, pápeža, ktorý bozkáva židovskej bankovej elite ruky atď.

Ale internet sa už zaplavuje kritikou k týmto politickým "podlizovačkám" a prichádza vlna i "popieračov holokaustu". Ľudia majú dosť nejakej židovskej kultúry a mytológie.Hlavne mladí ľudia chcú nazrieť do vlastnej kultúry a do vlastnej minulosti, ktorá nie je taká mizerná ako je nám prezentované médiami, ktoré sú v rukách židovských majiteľov.

Väčšina národa sú naivné jedince. Neuvedomujú si, že to, čo sa vysiela v Tv je len obraz myslenia a obraz propagandy ich majiteľov. Podľa programu dokážete často určiť, či ich majiteľ je komunista, nacista, bankár, demokrat alebo Žid.

Dnes sa politika odvíja od židovskej kultúry a mytológie. Kdekoľvek a kedykoľvek otvoríte noviny, zapnete TV alebo otvoríte knihu vidíme židovské utrpenie, holokaust, skrátka všetko okolo židov.

K moci cez holokaust

Dnes sa bežne používa k argumentácii v politike holokaust. Židia vraždia Palestínčanov lebo holokaust, Židia kradnú palestínsku pôdu lebo holokaust, Židia(Izrael) sú dotovaný z rozpočtu USA lebo holokaust, Židia nemusia rešpektovať OSN lebo holokaust, Židia dostávajú zbrane z Nemecka lebo holokaust,0,2% populácie zeme si robí čo chce, lebo holokaust. Toto je veľmi silná politická zbraň, i preto je zakázané sa venovať téme holokaust kriticky a ak to urobíte aj tak, hrozí vám minimálne polročné až niekoľko ročné väzenie. Prečo asi? To si musí domyslieť každý sám. Veľmi zaujímavý názor k tomu mal Jürgen Graf, pravdaže v rámci demokracie nemôžem povedať, že sa s ním stotožňujem. Graf povedal:

Jurgen Graf -revizionista,spisovateľ,vedec z rozhovoru 12.7 2009

Aký by bol hlavný dôsledok toho, keby mýtus holokaustu jedného dňa padol?Je revízia histórie sveta na začiatku 21.storočia potrebná?...

Jurgen : Dôsledky by boli obrovské .Pseudodemokratickým systémom západu by to silno otriaslo.Nemecko by bolo nezvládateľné, pretože Nemci by cítili len nenávisť a opovrhnutie voči systému ktorý cez 60 rokov špinil vlastný národ tak obrovskou lžou. V USA by boli ako demokrati tak republikáni úplne zdiskreditovaní, pretože neexistuje jediný americký politik ktorý by sa neklaňal legende holokaustu. Sionistický štát Izrael by samozrejme bol odsúdený k zániku. Nacionalizmus (nie v zmysle šovinizmu a pohŕdaním ostatnými národmi či rasami,ale v zmysle národnej hrdosti a ochrany národných záujmov) by sa stal opäť legitímnym. Už by sa do neho nedalo mlátiť osvienčimskou palicou...

Ak niekto povie pravdu, oháňajú sa antisemitizmom

Shulamit Aloni, bývala izraelská ministerka vzdelávania v rádiu priznala ako to je:

https://www.youtube.com/watch?v=nvnO9HSTDyA&index=3&list=PLp97cH7uJRgY9xWdVw0CYPwAHqme3Li0D

Systém sa zožiera sám

Ale tento systém sa zožiera sám. Čim viac hustia do mladých holokaust a židovskú kultúru, tým viac majú mladí k tomu odpor a začínajú pochybovať, či je všetko prezentované médiami pravda. Dnes sa nemáte problém dopátrať sa k "Leuchtorevej správe", ktorá vyvracia funkčnosť plynových komôr  a bola nariadená kanadským súdom, ktorý keď si správu prečítal, odmietol ju akceptovať ako dôkaz. Dnes nemáte problém dopátrať sa k "Rudolfovej správe",ktorá analyzuje chemické stopy plynových komôr s chemickými stopami deratizáčných komôr v táboroch, ktorá bola pod dohľadom polície v knižnom vydaní spálená a autor bol väznený. Dnes nemáte problém sa dopátrať k dielam od Paula Rassiniera, ktorý sedel v Buchenwalde ako partizán a komunista, neskôr francúzsky poslanec,ktorý cestoval za svedkami holokaustu a vyvracal ich výpovede o plynových komorách, dnes nemáte problém dopátrať sa k dokumentom z konferencie vo Wannsee a listu od Hermana Göringa, ktorý bol autorom konečného riešenia a definoval konečné riešenie ako vysťahovanie Židov z Európy do Ruska, dnes nemáte problém dopátrať sa k materiálom, ktorý by rozprúdil prudku diskusiu o holokauste. Čím viac bude systém do mladých hustiť svoje pravdy, tým viac sa začnú mladí zaujímať o to, čo sa vtedy dialo a pre systém to môže znamenať veľmi ale veľmi zlé prebudenia.

Na záver ešte taký citát od historika Davida Irvinga

,,Na rozdiel od písania histórie je chémia exaktná veda. Do konca tohto tragického storočia budú stále nepoučiteľní historici, štátnici a publicisti, ktorí sú ochotní veriť alebo nemajú inú ekonomickú variantu než veriť, že nacisti v Osvienčime používali k zabíjaniu ľudí "plynové komory". Ale teraz je na nich, aby mi ako inteligentnému a kritickému bádateľovi modernej histórie vysvetlili, prečo v budove, ktorú vždy označovali za plynovú komoru, nie je žiadna významná stopa kyanidu. Forenzná chémia je, to znovu opakujem, exaktná veda. Lopta je na ich strane.
autor článku: Administrátor 4


4 komentáře:

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. zverejnujete tu pan Magat ako sa LSNS zbavila svojich clenov, a ako to zdovodnili, vy ste ma vsak na FB zablokoval bez udania dovodu v diskusii a zablokoval ste mi pristup na stranku bez vysvetlenia a to som si najskor myslela ze ma zablokova FB pre politicky nekorektne nazory...takto vy sam dodrzujete slobodu prejavu v diskusii ...no to nie je pre vas dobra vizitka. Mlyncek na maso treba zastavit a najlepsie demontovat a nie zomielat raz jednoho a raz druheho. Ak vsak potrebujete vo svojej diskusii iba obdivovatelov a pritakavacov, tak to napiste otvorene, aby ostatni nestracali cas.

  OdpovědětVymazat
 3. mne sa tie kecy nechcelo čítať
  Magát, trpíte viacerými psychickými poruchami

  OdpovědětVymazat