sobota 22. dubna 2017

Demokrati a liberáli skončili, ich posledné zúfalé pokusy


Demokrati a liberáli, kedysi elita spoločnosti, ktorá mala právo nosiť meč, hlasovať a budovať krajinu. Tak na tento obraz zabudnite. Dnes je to spodina, úplne bahno, ktoré by príroda sama najradšej utratila na princípe silnejšieho. Dnes tieto chabé duševné ako i fyzické schránky žijú len vďaka pokročilej medicíne a nedostupnosti zbraní pre širokú verejnosť. Slabí dostávajú šancu stáť sa silnými. Inými slovami, tie vlky, ktoré za normálnych okolností žerú ako posledné, pretože sú najslabšie, žerú dnes ako prvé. Toto sme tu už raz mali a viedlo to k prebudeniu národa a to sa stane opäť.


Sme svedkami masívneho blokovania názorov, ktoré zasa za normálnych okolností a v prírode, zaručia prežitie druhu ako takého, jeho blahobyt a schopnosť reprodukovať sa. Názory z hĺbky svojej podstaty zdravé. No takzvaní demokrati, ako oni seba radi označujú, áno, ta degenerovaná spodina, ktorá by v starom Grécku ani nemohla zametať ulice, tí sú teraz silní, pretože štát riadia slabosi ako oni. To v konečnom dôsledku prispeje k zrúteniu systému, čo sa už deje.

Človek je od prírody napriek svojej inteligencii nesmierne hlúpy tvor, ale od prírody sa rád prikloní k racionálnejšiemu názoru, pokiaľ teda existuje dualita názorov. A tu nastal pre demokratov problém, začala sa dualita objavovať. Momentálne sme v stave, kedy demokrati a tí čo celý čas hlásajú o slobodách, pokúšajú túto výsadu zdravého ľudského rozumu zastaviť. Dôvod je jednoduchý, ich názory nenachádzajú racionálne základy oproti názorom, ktoré sa začali šíriť takzvanými, ako to demokrati radi volajú, ale nedokážu to definovať ani vysvetliť, extrémistami. Na definíciu pojmu, ktorý sami zaviedli, ktorý dokonca zaviedli do znenia zákonov, musia žiadať inštitúcie, často súkromné, aby im pomocou znalcov vysvetlili čo vlastne prijali. A tak sa nezmôžu na nič iné, ako racionálne názory odstraňovať.


Keďže demokrati sú známi tým, že sa nedokážu postaviť voči oponentom pred dav, pretože ich prehra by bola absolútna a nezvratná, tak títo takzvaní demokrati sa začali obavovať tam, kde sa dav schádza. Internet, ako stredisko slobody názorov zažíva cenzúru. Je to znak toho, že tá pliaga menom demokracia, ktorá je v skutočnosti len oligarchizmus ovládaný ďalšou bankovou pliagou stojí pred zrútením. Tým, že nie sú schopní ako ani ochotní argumentovať naznačuje ich prehru a našu výhru. Čoskoro budú zasa silní vlci žrať ako prví a slabé jedince pobežia za svorkou dúfajúc, že im ostane aspoň kus smradľavej zdochliny aby zaparazitovali na tom, čo silní ulovili aby zaručili prežitie svorky. Inými slovami môžme povedať, že to slabí budú parazitovať na tom, čo vybudujú silní,ale iba do tej mieri, ako im to silní dovolia. Budú stať opodiaľ a čakať, že zo zdochliny ostanú aspoň kosti. A toho sa boja a preto sa rútia svojmu zániku v ústrety a samí sú takí hlúpi, že to ani nevidia.

1 komentář:

  1. Alfa samec nás spasí. Žeby sebaštylizácia pán Magát? Alebo vojna všetkých proti všetkým teda človek človeku vlkom? Stará ohraná platňa?

    OdpovědětVymazat