čtvrtek 27. dubna 2017

Vedeli ste? Kto sú tí židia? Kto je tu vlastne obeť?

Druhá strana mince


Židia po prebratí moci Hitlerom, vyhlásili svätú vojnu Nemecku 24.3.1933, iba deň po tom, ako sa ujal úradu. Len preto, lebo vedeli, že vyženie ich banky z krajiny, čo sa aj stalo. Čo ale nikto alebo len málo ľudí vie, že Hitler  dlhé roky dokonca chránil Židov zákonmi, financoval odchod do Palestíny atď.
Napriek tomu, že židovskí extrémisti zabíjali nemeckých diplomatov v zahraničí, konrétne vražda Wilhelma Gustloffa vo Švajčiarsku(Davos), 4.februára 1936, židovským študentom Davidom Franfurkterom alebo vražda nemeckého diplomata  Ernsta von Ratha, 7. novembra 1938 vo Francúzsku (Paríž)poľským Židom Herschelom Grynszpanom. Okrem židovského bojkotu tovaru z Nemecka, ktorým sa snažili zruinovať nemeckú ekonomiku( a západ im bol naklonený), v mnohých krajinách mali na svedomí aj mnoho ekonomických zločinov. Preto sa Hitler rozhodol obmedziť ich verejný život a zaviedol takzvané "Norimberkské zákony" schválené 15 .septembra 1935.

Židia vyhlasujú svätú vojnu Nemecku
No i napriek týmto zákonom, ktoré boli liberálnejšie ako rasové zákony v USA a boli vtedy štandard západného sveta, boli Židia zákonom chránený i ich majetok!!!
Po spomínanej vražde Wilhelma Gustloffa vydal Hitlerov zástupca Rudolf Hess 5.február 1936 , a teraz dobre čítajte liberáli a demokrati, nariadenie , číslo 17/36 BDC (Berlin Document Center) , fascikel 240/I, pre všetkých predstaviteľov strany a štátu, aby zabránil násilnostiam proti židom s odôvodnením: "Len samotnému vodcovi prináleží právo rozhodovať o tom, aká politika bude v tom ktorom prípade prijatá"

Po vražde Ernsta von Ratha prišla legendárna "krištáľová noc". Rozbíjanie výkladov na židovských obchodoch, vypaľovanie synagóg, bitie židov na ulici, a asi 91 mŕtvych židov bola záverečná bilancia.
A tu zasa zasiahol Hess a Hitler!!! aby zastavili násilnosti. Hess, ktorý rozposlal telegramy všetkým župným vedúcim, aby, a teraz dobre čítajte liberáli a demokrati, chránili židov a ich majetky. Bol vydaný tajný výnos č. 174/38, ktorý je mimochodom západnými historikmi úmyselne ignorovaný a znie:

"Od: URAD VODCOVHO ZASTUPCU OKAMZITE PREVEDENIE!
Výnos č.174/38
Mníchov, 10. november 1938

Na výslovné rozkazy vydané na tej najvyššej úrovni nesmie za žiadnych okolností dôjsť k žiadnemu podpaľačstvu proti židovským obchodom alebo tak podobne."
Zdroj: taktiež BDC 240/I

Hess nariadil stíhať súdmi hlavne straníkov NSDAP za tieto excesy. Hess poslal svoju sekretárku pani Sperrovú, aby bola svedkyňa jedného z vypočúvania a hlásila mu, či bolo vedené s riadnou tvrdosťou.

Zdroj: Ingeborg Sperrová, svedectvo pred Norimbergom, 5. mája 1946
Nakoniec ich chránil i sám Hitler

I Hitler vedel, že ak ich bude prenasledovať tak dostane jeho ekonomika ranu rovno do tváre. Bol to práve on, ktorý nariadil ich ochranu spred vojnového obdobia, bol to práve on, ktorý chránil Židov pred nemeckým národom, ktorý by ho najradšej spálil v synagógach. Ale čoby bolo potom, keby sa to stalo? Nemci by nepredali na židovský nátlak ani jediný produkt a ekonomika by šla dole vodou a Hitler to vedel. No potom už aj posledná trpezlivosť mala svoje medze...
Ale toto sa v médiách nedozviete, lebo práve legitímny nacionalizmus stojí bankárom a sionistom v ceste k vytvoreniu novému svetovému poriadku


To, ako boli neskôr Židia prenasledovaní je iba výsledok ich neustálych zločinov proti národom a ich ekonomikám(Bankári a sionisti ako bol Benjamin Freedman), čo koniec koncov potvrdil i bývali sionista a žid, ktorý bol súčasťou "sprisahania" Benjamin Freedman svojou výpoveďou v hoteli Willard (dostupné na youtube).

Prečo píšem tieto riadky?

Pretože stále sa nám tlačí do popredia a pred oči, aký je nacionalizmus nebezpečný, ako moc ohrozuje životy a blaho ľudí, ako ponižuje menšiny a koniec koncov je na tomto blude postavený i zákon boja proti extrémizmu. Na základe tohto zákona dnes stíhajú ďalšieho poslanca NR SR pána Mizíka, ktorý si dovolil nazvať žida židom! Dnes každý politik vyhlasuje vojnu antisemitom(pritom nie sú chazari semiti) , popieračom holokaustu(teda historikom, ktorí si dovolili povedať na základe fyzických dôkazov svoj názor).
Každý politik sa tlači do prdele 0,2% populácie, klania sa holokaustu, klania sa židovskej kultúre. Všade holokaust, všade židovské utrpenie, ale nikto neukáže druhú stranu mince.
A teraz otázka za milión. Kto tu vlastne vládne tomuto národu?

Autor:Administrátor 5

4 komentáře:

 1. Dobrý den, rád bych se zeptal na zdroje ve zde zmiňovaných vyhláškách a zákonech. Děkuji za odpověď. Přeji příjemný víkend

  OdpovědětVymazat
 2. dobrý deň Zdroje sú hneď pod citatmi. Ako BDC kde by malo na žiadosť BDC vydať potrebný materiál. Boli popísané i v knihách od Irvinga

  OdpovědětVymazat
 3. Stop dielu Zlateho telata EU!!!Ameriku maju nacisto v paprcia Zidia tak teraz zmysleli EU.Stop zidosionizmu!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Nie som žiaden zástanca židov ani historik, ale skôr zástanca zdravého rozumu. Máte hneď na začiatku článku pár vecí, ktoré logicky nesedia. Píšete, že Hitler dlhé roky chránil židov zákonmi, pričom ríšskym kancelárom sa stal v roku 1933 a v roku 1935 zaviedol Norimbergske zákony, ktoré obmedzovali nenemecké obyvateľstvo. Takže ich asi dlhé roky zákonmi nestihol chrániť. A sám píšete, že nemeckí diplomati boli zavraždení v rokoch 1936 resp. 1938, pričom spomínané norimbergské zákony boli prijaté ešte predtým, v roku 1935, pričom podsúvate čitateľom, že na základe vrážd diplomatov boli prijaté norimbergské zákony. Takže váš článok vyznieva silne nevierohodne.

  OdpovědětVymazat