pátek 19. května 2017

Neveríš v Boha? Podaj si prihlášku k Magátovi, zaznieva z ĽSNS.

Varovanie:
Článok nie je vhodný pre slabé povahy, tehotné ženy a okresných riaditeľov ĽSNS (istého regiónu). Článok neútočí na vedenie strany, pokiaľ by to tak nejaký intelektuál dedukoval. Príjemné čítanie

Som asi jeden z mála ľudí, ktorí vidia do národnej scény, ktorí vedia čo sa v nej odohráva a ktorý sa o tom nebojí napísať, povedať si svoj názor. Nerobím to preto, aby som niekoho zhodil, aby som oslabil niekoho pozíciu, ale robím to preto, aby som poukázal na slabiny tohto ľahkomyseľného konštruktu známeho ako národná scéna.

Pamätám si časy, kedy...

Pamätám si časy, kedy boli ĽSNS dobrí ľudia z každého spektra. Veriaci, neveriaci, pohania, škaredí, pekní, tlstí i chudí, skrátka hlavne nech to má ruky a dokáže do schránky hodiť leták, nech to ma papuľu, až dokáže prehovoriť príbuzných k voľbám onoho "spásotvorného" elementu.  No časy sa menia a do pozícii v strane sa dostali ľudia, ktorí asi to najvyššie úsilie vynaložili práve pri tom omieľaní hubou v krčme alebo medzi svojimi, prípadne hodili leták do schránky susedovi. Je jedno, že nikdy nič neriskoval, teraz majú mnohí funkciu a ako správny Slovák, ktorý sa dostane do pozície alfa samca alebo vedúceho pásovej výroby, ma v rukách moc rozhodovať o bytí či nebytí. Konkrétne o bytí a nebytí ako člena v strane. Nechcem sa zaoberať tým, aký vzťah, či koľko práce vynaložili isté osobnosti a prečo, teda z akého dôvodu už nemôžu byť straníkmi, keď pred voľbami mohol byť hádam každý, kto to dokázal zaplatiť a ako tak preukázať svoje úprimné úmysly pomôcť a prispieť k zmene.


Okresný šéf ĽSNS oznamuje, že vlastný názor sa nenosí

Malé zmeny?

Pred časom mi začali písať ľudia, ktorí boli zo strany vyhodení. Zaujímavý je dôvod. Bolo ich viac, ale dva sú top
1.neverili v Boha
2.dovolili otvoriť tému odluky cirkvi od štátu

Za myšlienku č.2 by som hlasoval všetkými desiatimi, pretože cirkev ako inštitúcia nie je motivovaná robiť niečo, aby si zarobila, teda prilákala nových veriacich alebo prívržencov i konzervatívnych myšlienok. Cirkev je zlý hospodár, pretože bez štátnej pomoci by si značne otriasla v základoch. Čo by však v konečnom dôsledku viedlo buď zefektívneniu cirkvi alebo k jej zániku ako organizácie, keďže nedokáže prirodzene existovať a tak tu nemá čo hľadať a to sa týka každej náboženskej inštitúcie. Opakujem, hovorím o inštitúcii, nie o náboženstve. Takže tí ľudia, ktorí kedysi pomáhali a títo ľudia, ktorí sa snažili prispieť nejako k úspechu strany, sú nežiaduci, lebo majú svoj názor.

Každý má právo na názor, či?

ĽSNS sa rada profiluje ako strana, ktorej záleží na tom, aby si každý mohol povedať svoj názor. No to neplatí pokiaľ ste v štruktúrach a Váš názor nie je totožný s vedením.

Čo sú to za tupci?

Kto sú tí zástupcovia strany, tí chytráci na okresnej a krajskej úrovni, ktorí majú tú možnosť rozhodovať, čo sa môže nosiť a čo nie? Osobne som o nich nikdy nepočul. Ich jediným rizikom, ktoré znášajú je nosenie zeleného trička a straníckeho preukazu. Máloktorí sa pred tým dostal do sporu so zákonom pre svoje názory, preto, že sa dokázali verejne prezentovať a nebáť sa pri tom a zároveň si boli vedomí, že môžu niesť konzekvencie. A to som ešte nezverejnil, ako sa vyhrážajú bývalým členom, že ak im naďalej nebudú pomáhať, tak zverejnia niečo z ich súkromného života. Tak títo odkazujú,že ak sa niekomu nepáči, majú si podať prihlášku k Magátovi (viď obrázok hore). A som rád, že ich strana posiela, pretože skutočne budeme potrebovať ľudí. Idú voľby do VÚC a budeme potrebovať kandidátov a pomocníkov, ktorých pre názor zaručene nevyhodíme. Ako a kedy budeme prijímať členov do  Slovenskej Ľudovej Strany- Strany Andreja Hlinku , budeme informovať. Nie som kresťan, ale v "stvoriteľa" verím, ale posudzovať ľudí v akého stvoriteľa veria a že to musí byť len ten jeden konkrétny a podľa toho odstraňovať ľudí zo štruktúr, tak toto je fakt na palicu.

Prečo som o tom píšem?

Píšem o tom preto, lebo raz budeme musieť zasa spolupracovať. Odídenci, aspoň tí, ktorí mali v hlave pôjdu v politike vlastnou cestou, keďže ich strana nedokázala udržať a kumulovať ich spoločný potenciál. ĽSNS budú chýbať percentá, pretože mnohí odídenci majú väčší potenciál ako všetci krajskí a okresní dokopy, keď pozerám, čo tam sú za ľudia. Odídenci už nebudú mať stranícke tričko, budú kopať za seba, už nebudú reprezentovať stranu ako to robili pred tým. Mne sa páči, ako ľudia píšu o voľbách v roku 2020 ako o roku, kedy ĽSNS bude mať 50%, ale ostaňme na zemi. Do volieb pôjde veľa subjektov a to znamená menej hlasov pre ĽSNS. Niektoré budú tlačené médiami aby ubrali ĽSNS a iným pridali. Takto sa to robí a takto to bude. Takže dole ružové okuliare detičky a zapnúť mozog.

Áno, je to názor skrachovaného a ohrdnutého človeka, ako sa dozvedám od správ, ktoré adresovali okresní a krajskí šéfovia svojím ovečkám, ale aspoň mám gule chodiť s kožou na trh, kým váš jediný prehrešok v očiach systému je zelené tričko.

Žádné komentáře:

Okomentovat