neděle 22. dubna 2018

Holokaustové náboženstvo - Koncentračný tábor Sereď
Už sme si mohli zvyknúť na neustálu holokaustovú propagandu, ale nezvykli sme si. Holokaustové náboženstvo je Slovákom, ako sa zdá, proti srsti. To pravdaže isté kruhy vrhá do útoku a tak si dovolia financovať z daní Slovákov múzea, v ktorých prezentujú otvorene "fakty", ktoré, ako to povedať šetrne tak, aby som sa sa nedopustil trestného činu "spochybňovania jedinej pravdy"... až také fakty nie sú. Veď prečo nevraziť 7,5 milióna eúr (cca 226 000 000 korún, skoro štvrť miliardy) do múzea holokaustu, keď "Osvienčimsky chrám" pre veriacich, je pre západné Slovensko ďaleko? "Myslím si, že hĺbka kvality tohto múzea spočíva v tom, že je tu možné vidieť veci skutočných ľudí, z ktorých sa len veľmi málo dožilo súčasnosti. O to sú tieto artefakty cennejšie. Určite urobím všetko preto, aby sa múzeum dokončilo tak, ako sa malo, aby finančná čiastka, ktorá bola prisľúbená, splnila účel. Celková suma, ktorá bola vyčlenená na túto rekonštrukciu, bola 7,5 milióna eur," uviedla Laššáková.
Pani ministerka kultúry Laššáková, podľa všetkého neznalá témy, ako ostatní Slováci, ktorých jediný zdroj ich vzácnych informácii o holokauste sú média, ktorým nedôverujú, si pred týmito dôkazmi holokaustu rada zapózuje. Takto chlebodarcom a tvorcom  demokracie ukázala, že je pokorne veriaca. 

Pani ministerka kultúry pred tabuľou, ktorá má návštevníkom vnútiť dôkaz o pláne konečného riešenia, ktorý sa schválil vo Wannsee

Avšak nebol by to holokaust, keby zasa niečo nesedelo. Podľa bývalého riaditeľa múzea holokaustu Yad Vashem v Izraeli, profesora Yehuda Bauera, sa vo Wannsee žiadna konferencia (maximálne stretnutie, ktorá však s konečným iešením nič nemalo spoločné) nekonala, a už vôbec sa tam nepreberalo konečné riešenie: Verejnosť čas od času opakuje hlúpu historku o vyhladzovaní židov prezentovanej vo Wannsee. Wannsee bola len jednou z etáp v odhaľovaní procesu týchto masových vrážd."
Zdroj:


V dokumente, ktorý sa prezentuje ako dôkaz o pláne na vyhladenie Židov, však žiadne vyhladenie nenájdete. Spomína sa len "vysťahovanie" a "evakuácia" Židov. Historici hovoria, že to je len "kódové" slovo pre vyhladenie, na čo pravdaže doteraz nepredložili jediný dôkaz. Toto by revizionistom, ktorí spochybňujú oficiálnu verziu holokaustu, mohlo nahrávať do kariet, ale nenahráva, keďže celý dokument pokladajú za podvod. Okrem nekompletného dátumu vytkli znalci protokolom viac ako sto znakov, ktoré by mohli poukazovať na falšovanie po vojne. Protokol mal objaviť židovský právnik Robert Kempner zastupujúci americkú žalobu. Práve tomuto protokolu znalci prisudzujú nespočetné množstvo gramatických, štylistických chýb, "amerikanizmov" a v neposlednom rade zle vyhotovenie, čo poukazuje na falzifikát. Okrem toho je to len kópia, ktorá sa dá falšovať jednoduchšie ako originál a však je vyhotovená ako negatív, ktorý sa v danej dobe nevyužíval v Nemecku, ale iba v USA. Teda falzifikát dali zhotoviť Američania. 
Zdroj:
Gutachten zur Frage der echtheit des sogenannten Wannsee-Protokolls, Roland Bohlinger und Johannes P. Nay, 1994, str. 70-71Názor, ako moc sa snažia, aby holokaust prenikol do spoločnosti ako nové náboženstvo, si urobte sami. Otázkou aj znie, prečo historici hlavného prúdu odmietajú analýzu Rolanda Bohlingera podrobiť kritike. Bez podrobenia kritike ho však označujú ako vyvrátenú. Takto sa dnes zaobchádza s holokaustom. Nič neskúmať a všetko prijať ako fakt, pokiaľ to neškodí oficiálnej verzii. Je čas sa zamyslieť. Chcete aby sa vyhadzovali vaše peniaze na propagáciu holokaustu a tým posilňovanie vplyvu Izraela a západnej demokracie, alebo chcete financovať vlastné dejiny a kultúru a naopak holokaust konečne podrobiť i oficiálne historickému bádaniu bez toho, aby vás za to stíhal zákon, tým by však demokracia stratila na sile a podľa všetkého by sa rozpadla. Lebo ak mám parafrázovať nemeckého politika Dr. Hansa de Witha, bez holokaustu nebude demokracia: „Osvienčim je a ostáva výstrahou. Poviem to celkom jednoducho: kto národnosocialistickú masovú vraždu, teda holokaust, bagatelizuje alebo popiera, musí vedieť, že útočí na demokratické základy
Zdroj:
http://dipbt.bundestag.de/doc/btp/12/12227.pdf,  zápisnica zo zasadania Bundestagu 18.5.1994 , str. 19669

Demokracia stojí na holokauste, preto sa jeho propagáciou snažia ukotviť vplyv tohto zhubného režimu
  

1 komentář:

  1. No bola sa ministerka modlit v novom muzeu, ale ani to jej nepomohlo - "slusni" Slovaci ziadaju aj jej odchod - krasna ukazka toho, ze strkat sa im do zadku nijako nepomaha, je to uplne zbytocne. Oni uzitocneho idiota pouziju a po pouziti zlikviduju. Tomu nerozumeju mladi ludia, ktori sa nechavaju nimi manipulovat v nadeji, ze budu "preferovani", co je samozrejme blbost. V konecnom dosledku vsetko zlizu zase len spoluobcania zidovskeho povodu a oni budu zrecyklovani.
    Poslal som ti na FB clanok s nazvom Antisemitizmus, ale myslim, ze sa tam neobjavil. Neviem, ci si zablokovany, alebo len miznu prispevky, ktore sa ti posielaju
    Milan Dagobert

    OdpovědětVymazat